Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.

Привітання голови райдержадміністрації з Новим Роком та Різдвом Христовим!

04.01.2017 | 10:02

Привітання голови райдержадміністрації Віктора Войтенка з Новим Роком та Різдвом Христовим!Шановні краяни!

Відщирого серця вітаю Вас та Ваші родини з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

На порозі Нового 2017 року більш за все хочу побажати миру! Миру нашій країні, кожній родині, миру кожному дому.

Давайте разом, спільними зусиллями в мирі та злагоді допомагати один одному будувати європейську державу, щоб кожен мешканець району пишався своїм корінням.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Завітали гості

16.01.2017 | 10:46

 Оберігаючи та продовжуючи гарні українські традиції і звичаї, 13 січня, до голови райдержадміністрації В.Вітрового завітали вихованці зразкової театр-студії "Дивосвіт" із театралізованим дійством "Маланка".

more...

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

12.01.2017 | 11:43

Під керівництвом голови райдержадміністрації Василя Вітрового за участю заступника голови райдержадміністрації Ігора Скобляка  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації. На засіданні було розглянуто три питання, по яких доповідала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Марія Озерянськка.   Всі питання порядку денного були ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісією прийняті компетентні рішення.

 

more...

Відбулося вручення комп’ютерів для учнів Денисівської ЗОШ

12.01.2017 | 11:37

Світлина від Марії Вальчишин. Відбулося вручення комп’ютерів для учнів Денисівської ЗОШ, за участю директор департаменту освіти обласної державної адміністрації О.Хоми, заступника голови райдержадміністрації І.Скобляка та начальника відділу освіти та спорту райдержадміністрації В.Медицької.

Сучасна освіта неможлива без володіння  комп'ютерною технікою. Тому приємно, що Міністерство освіти та науки підписало таку угоду з КНР, і в умовах складної економічної ситуації у державі маємо змогу оновлювати техніку у загальноосвітніх школах!

more...

З нагоди відзначення 130-річчя від дня народження Іванни Блажкевич

12.01.2017 | 11:36

    З нагоди відзначення 130-річчя від дня народження   Іванни Блажкевич 11 січня  2017 року в приміщенні Козівської   ЗОШ І-Ш ст.№1  під керівництвом  методистів РМК  Гладчук  Л.Л.  Процик Л.О., Шкільної Л.М.    проведено науково-практичну конференцію «Життя,  віддане Україні».     

     Учасниками цього заходу були вчителі української мови та літератури, зарубіжної  літератури, завідуючі дошкільних навчальних закладів, шкільні бібліотекарі. У роботі конференції взяв участь директор краєзнавчого музею та меморіального музею І. Блажкевич     Богдан  Савак .

     

more...

Козівський РЦСССДМ інформує:

11.01.2017 | 15:07

 Спеціалістами Центру організовано та здійснено поїздку у с.Ілавче Теребовлянського району у громадську організацію «Благодійність». Метою поїздки було отримання гуманітарного одягу для кризових категорій сімей нашого району. Привезено 600 кілограм одягу та взуття для дітей, жінок та чоловіків. Станом на 11 січня 21 сім’я отримала дану допомогу, це і  багатодітні сім’ї, сім’ї учасників АТО, одинокі матері, сім’ї у складних життєвих обставинах. Працівники Центру висловлюють щиру подяку водієві Лалак Миколі, що погодився безкоштовно привезти дану допомогу, оскільки всі інші підприємці Козови відмовились вчинити цей акт милосердя! Усім бажаючим людям доброї волі долучитись до збору речей, які вже не потрібні чи стали малими для ваших діток просимо приносити одяг в  Козівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (райдержадміністрація, 4 поверх). Усім громадянам що потребують вживаний одяг звертатись до працівників Центру соціальних служб. Телефон для довідок 22866.

 

more...

Учні отримали нові комп`ютерні класи

11.01.2017 | 15:01

 Голова райдержадміністрації Василь Вітровий продовжує розвозити комп`ютери в школи. Як зазначив керівник району, якщо держава буде вкладати інтелектуальні й матеріальні ресурси в сільські школи, то ми матимемо справжніх професіоналів, високорозвинену та талановиту молодь.

more...

З Новим роком та Різдвом Христовим

10.01.2017 | 14:46

До голови райдержадміністрації Василя Вітрового завітали працівники районного Будинку культури. Колядники тепло привітали керівника району та весь колектив райдержадміністрації з Новим роком та Різдвом Христовим, побажали миру, добра, гармонії та щастя. А в подарунок виконали низку веселих різдвяних колядок.

Василь Богданович подякував гостям за чудове мистецтво та небайдужість до давніх українських традицій.

more...

Степан Барна: Держава продовжить підтримку як діючих, так і новостворених громад

04.01.2017 | 16:47

 Степан Барна: Держава продовжить підтримку як діючих, так і новостворених громад (відео)

У Державному бюджеті України на 2017 рік передбачено 1,5 млрд грн, які можуть бути використані на реалізацію проектів з розвитку громад. Про це під час наради з головами новостворених ОТГ проінформував Степан Барна, Голова Тернопільської ОДА.

«Держава і надалі зберігає політику розвитку децентралізації. Таким чином позитивна динаміка щодо фінансової підтримки громад буде продовжена. Єдине, що вимагається від самих громад – це вчасно і чесно використовувати ці кошти», - зазначає Степан Барна.

more...

Вифлеємський вогонь – символом надії, любові та миру!

28.12.2016 | 11:13

 Представники об’єднання Національної скаутської організації України “Пласт” передали  голові райдержадміністрації В.Вітровому та голові районної ради П.Репелі лампадку із Вифлеємський вогнем – символом надії, любові та миру.

Василь Богданович наголосив, що вірить  - тепло вогню зігріватиме кожну родину,  завдяки Вифлеємському вогню закінчиться війна на Сході.

Далі вогонь передаватимуть в інші установи Козівщини, де він горітиме протягом усіх Різдвяних свят. 

more...

Семінар – практикум директорів загальноосвітніх навчальних закладів

28.12.2016 | 10:03

       26 грудня 2016 року на базі  Козівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2,  за  участю Медицької Валетини Григорівни, начальника відділу освіти та спорту райдержадміністрації, Стасів Романії Володимирівни, завідувача районним методичним кабінетом,  проведено  семінар – практикум   директорів  загальноосвітніх навчальних закладів  на тему: «Проекти та конкурси – шляхи реалізації творчого  потенціалу вчителів та учнів».

      Шиліга  Богдан Йосипович,  директор школи  ознайомив присутніх  з проблемою  над якою працює  педагогічний колектив, а саме: «Формування конкурентоспроможної особистості засобами інноваційних технологій».

    

more...

Архів новин

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/agolova/2134234.png 

 

 

 

 

 

УВАГА! З метою поширення позитивного досвіду щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» створено веб-сайт «Спільнота кращих державних службовців» - www.kds.org.ua, який є корпоративною соціальною мережею учасників, організаторів та партнерів Конкурсу. Сайт дозволяє спілкуватися  групі професійних користувачів, об’єднаних спільними інтересами

 

Нові завдання щодо підвищення кваліфікації керівників та спеціалістів служб персоналу державних органів
 
ВПРОВАДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ЦІЛЬОВОЇ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ НА ПЕРІОД ДО 2016 РОКУ
 
Стан взаємодії органів виконавчої влади та громадськості
 
 ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ БУДЕ ЗАБЕЗПЕЧЕНО КВАЛІФІКОВАНИМИ ТА ПРОФЕСІЙНИМИ ЛІДЕРАМИ
 
Всеукраїнський конкурс 
«Кращий державний
службовець»

 

Реформування системи професійного навчання
державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

Анонси подій

Інформаційні послуги