Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про ставки збору за місця паркування транспортних засобів


Україна

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

Калагарівська сільська рада

Гусятинського району  Тернопільської області

с. Калагарівка , Гусятинського району Тернопільської області. Тел. 3-41-31

 


Дев’ятнадцята    сесія     шостого  скликання

                                                  

                                       

                                           Р І Ш Е Н Н Я   №207

 

 

«Про  ставки  збору  за  місця  паркування 

транспортних  засобів»                                                               28.01.2015р.

 

 

 

     На  виконання п.4 Прикінцевих  положень  Закону  України  «Про  внесення  змін  до  Податкового кодексу  України  та  деяких  законодавчих  актів  України  щодо  податкової  реформи»,  керуючись    Податковим  кодексом  України, ст.26 Закону України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»  Калагарівська  сільська  рада

                        в и р і ш и л а:

 

1. Затвердити  положення    про ставки збору  за  місця  паркування  транспортних  засобів (Додаток №5).

 

2. Ознайомити    з  даним    рішенням    громадян  Калагарівської  сільської  ради.

 

3. Контроль  за  виконанням  даного   рішення  покласти  на  комісію  з  питань  бюджету  та  соціально-економічного  розвитку.

 

 

 

 

           Сільський  голова:                                                 Вейко В.Б.

 

 

 

 

 

                                               

 

 

 

 

                                                     

Додаток №5

До  рішення Калагарівської  сільської  ради

28.01.2015 року  №207

 

ПОЛОЖЕННЯ

про збір за місця для паркування транспортних засобів

 

1. Платники збору

 

1.1. Платниками збору є юридичні особи, їх філії (відділення, представництва), фізичні особи - підприємці, які згідно з рішенням сільської, селищної або міської ради організовують та провадять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках.

 

1.2. Перелік спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, в якому зазначаються їх місцезнаходження, загальна площа, технічне облаштування, кількість місць для паркування транспортних засобів, затверджується рішенням сільської, селищної або міської ради про встановлення збору.

 

Таке рішення разом з переліком осіб, які уповноважені організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів, надається виконавчим органом сільської, селищної, міської ради контролюючому органу в порядку, встановленому розділом I цього Кодексу.

 

2. Об’єкт і база оподаткування збором

 

2.1. Об’єктом оподаткування є земельна ділянка, яка згідно з рішенням сільської, селищної або міської ради спеціально відведена для забезпечення паркування транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування, тротуарах або інших місцях, а також комунальні гаражі, стоянки, паркінги (будівлі, споруди, їх частини), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету, за винятком площі земельної ділянки, яка відведена для безоплатного паркування транспортних засобів, передбачених статтею 30 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні".

 

2.2. Базою оподаткування є площа земельної ділянки, відведена для паркування, а також площа комунальних гаражів, стоянок, паркінгів (будівель, споруд, їх частин), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету.

                                                             3. Ставки збору

3.1. Ставки збору встановлюються за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 кв. метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, у розмірі    0,10 відсотка мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

 

3.2. При визначенні ставки збору сільська  рада  враховує  місцезнаходження спеціально відведених місць для паркування транспортних засобів, площу спеціально відведеного місця, кількість місць для паркування транспортних засобів, спосіб поставлення транспортних засобів на стоянку, режим роботи та їх заповнюваність.

 

                           4. Особливості встановлення збору

4.1. Ставка збору та порядок сплати збору до бюджету встановлюються відповідною сільською, селищною або міською радою.

 

                         5. Порядок обчислення та строки сплати збору

 

5.1. Сума збору за місця для паркування транспортних засобів, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк, за місцезнаходженням об’єкта оподаткування.

5.2. Платник збору, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що провадить діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на земельній ділянці не за місцем реєстрації такого платника збору, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як платника збору у контролюючому органі за місцезнаходженням земельної ділянки.

 

5.3. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

 

 

 

         Секретар  сільської  ради:                                                  М.С.Шевчук

 

 
 

Інформаційні послуги