Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про ставки транспортного податку


                                                                

Україна

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

Калагарівська сільська рада

Гусятинського району  Тернопільської області

с. Калагарівка , Гусятинського району Тернопільської області. Тел. 3-41-31

 

                              

Дев’ятнадцята  сесія       шостого  скликання

                                                              

 

                                              Р І Ш Е Н Н Я   №204

 

«Про ставки транспортного                                     28.01.2015року

податку»

 

     На  виконання п.4 Прикінцевих  положень  Закону  України  «Про  внесення  змін  до  Податкового кодексу  України  та  деяких  законодавчих  актів  України  щодо  податкової  реформи»,  керуючись  ст.267,  п.267.2, п.п. 267.2.1.  п.267.4 Податкового  кодексу  України , ст.26 Закону України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні» Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України (щодо податкової реформи)» № 71-VIII від 28.12.2014 року та з метою зміцнення матеріальної та фінансової бази місцевого самоврядування Калагарівська  сільська  рада

                                                        вирішила:

 

1.         Встановити з 01.01.2015 року розмір справляння транспортного податку, як складової податку на майно відповідно до Положення про транспортний податок (додається, додаток №2).

 

2.         Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  постійну  комісію  з  питань  соціально-економічного  та  культурного  розвитку, фінансів  та  бюджету. 

 

 

       Сільський  голова:                                                        Вейко  В.Б.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                            Додаток №2

До  рішення Калагарівської  сільської  ради

                                  28.01.2015 року №204

 

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ТРАНСПОРТНИЙ ПОДАТОК

 

1. Платники податку

1.1. Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тім числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі.

 

2. Об'єкт оподаткування

2.1 Об'єктом оподаткування є легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об'єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см.

 

3. База оподаткування

3.1 Базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування відповідно до пункту 2.1 цього Положення.

 

4. Ставка податку

4.1. Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік  у  розмірі      25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування відповідно до пункту 2.1 цього Положення.

 

5. Податковий (звітний) період

5.1. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

 

6. Порядок обчислення та сплати податку

6.1. Обчислення суми податку з об'єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку.

 

6.2. Податкові повідомлення – рішення про сплати сум податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються платнику податку контролюючим органом за місцем його реєстрації до 1 липня року базового податкового (звітного) періоду (року).

 

Щодо об'єктів оподаткування, придбаних протягом року, податок сплачуться фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення – рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

 

Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлення-рішень про сплату податку фізичними особами - нерезедентами здійснюють контролюючі органи за місцем реєстрації об'єктів оподаткування, що перебувають у власності таких нерезидентів.

 

6.3 Платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 01 січня звітного року і 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об'єкта оподаткування декларацію за встановленою формою.

 

Щодо об'єктів оподаткування, придбаних юридичною особою протягом року, декларація подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об'єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт.

 

6.4 У разі переходу права власності на об'єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом звітного року податок обчислюється попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об'єкт оподаткування – починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об'єкт.

 

6.5 За об'єктом оподаткування , придбані протягом року, податок сплачується пропорційно кількості місяців, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу.

 

7. Порядок сплати податку

7.1 Податок сплачується за місцем реєстрації об'єктів оподаткування і зараховується до бюджету міста.

 

8.Строки сплати податку

8.1 Транспортний податок сплачується:

 

а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податковою повідомлення-рішення;

 

б) юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає, за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

 

 

 

Секретар сільської  ради:                                        Шевчук  М.С.

 
 

Інформаційні послуги