Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Районна державна адміністрація

Телефонний довідник


Гусятинська районна державна адміністрація         

48201, селище Гусятин, пров. Героїв Майдану, 1, тел.(03557) 2-11-78

ГАЛЯБАРДА

Надія Володимирівна          

голова

2-11-78

 

НОВІНЧУК

Степан Михайлович

заступник голови

2-11-78

Апарат райдержадміністрації

КОМІНКО

Володимир Мирославович

керівник апарату 

2-11-78

 

Сектор юридичної роботи та управління персоналом

СОБОЛЬ
Володимир Ігорович

завідувач

2-11-78

ДІДУХ

Віра

Романівна

головний спеціаліст

2-11-78

 

Відділ фінансового забезпечення

БОДНАР

Любов

Йосипівна

начальник – головний бухгалтер

2-11-78

ВЕЦАЛ

Леся

Теодозіївна

головний спеціаліст

2-11-78

 

Відділ документообігу, контролю та організаційної діяльності

ТРОЯН

Оксана Володимирівна

начальник

відділу

2-11-78

КУДЛА

Зоряна  Миколаївна

головний спеціаліст

2-11-78

Волох

Оксана

Тимофіївна

секретар керівника відділу

2-11-78

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців

ГУДЗ

Михайло

Ярославович

начальник

відділу

 

2-17-76

БАНТРОХ Галина Михайлівна

головний спеціаліст

2-17-76

ЧЕРНИШ

Зіновій Володимирович

головний спеціаліст з мобілізаційної,  оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами

2-11-78

 

 

 

 

 

 

КОСТЕЛЬНИЙ

Іван Антонович

водій (по договору)

2-12-78

 

 

 

 

 

 

 

Управління, відділи, сектори райдержадміністрації

 

 

Відділ житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики, захисту довкілля та державної реєстрації (без статусу юридичної особи публічного права)

ВАВЕРЧАК

Іванна

Петрівна 

начальник

відділу

2-11-78

БОЛІБРУХ

Олег Миколайович

головний спеціаліст

2-11-78

 

головний спеціаліст,

державний реєстратор

 

2-13-24

ПЛЕЧІНЬ

Ірина Богданівна

головний спеціаліст

2-11-78

 

Служба у справах дітей

СИРНИК

Інна Володимирівна

начальник

2-11-78

ГАЛИНЯК

Леся Олександрівна

завідувач сектору опіки та піклування

2-11-78

СЕМЕНИШИНА

Інна Олександрівна

головний спеціаліст

2-11-78

СОРОКОТЯГА

Ірина Юріївна

головний спеціаліст

2-11-78

БОДНАР

Олександра Михайлівна

головний спеціаліст

2-11-78

ДАЙЧАК

Олена Анатоліївна

головний спеціаліст-бухгалтер

2-11-78

 

Центр надання адміністративних послуг (без статусу юридичної особи публічного права)

ГАЙДАШ

Наталія Віталіївна

Керівник

2-19-86

ДІДЮК

Любов Богданівна

адміністратор центру

2-19-86

ЛЮБА

Марія Михайлівна

адміністратор центру

2-19-86

 

 

Управління праці та соціального захисту населення

ГОЛОВАТИЙ Олег Миколайович

начальник

2-11-26

ПРИЙМАЛЬНЯ

 

 

2-11-26

 

ГРОМАДСЬКА ПРИЙОМНА

 

2-18-93

 

ГАЛАЙКО

Віта Олегівна

заст.. нач.  нач. відділу персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги

2-12-82

СОБОЛЬ Ігор Іванович

заст..нач. – нач.відділу праці та трудових відносин

2-21-45

БІЛЕНЬКА Валентина Григорівна

головний спеціаліст відділу праці та трудових відносин

2-21-45

КОГУТ

Євгенія Михайлівна

нач. відділу допомог та соціальних компенсацій

2-13-31

РУДЬКО

Оксана Романівна 

начальник відділу з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці

2-21-46

КУЗЬМА

Надія Василівна

 

начальник відділу фінансового забезпечення

 

2-14-53

БАШУЦЬКА

Ольга Василівна

заступник начальника відділу фінансового забезпечення

 

 

Фінансове управління

ГОЛИЧ

Михайло

Петрович

Начальник

2-20-92

ф.2-13-90

МОСКАЛЮК

Микола

Ярославович

Заступник начальника – начальник бюджетного відділу

2-11-10

МАЗУР

Людмила Анатоліївна

головний спеціаліст

2-11-10

БОДНАР Раїса Олександрівна

провідний спеціаліст

2-11-10

БУЯЧОК

Надія Михайлівна 

начальник відділу – головний бухгалтер

2-12-10

ЧЕБИКІНА

Вікторія Віталіївна

головний спеціаліст

2-15-86

 

ТРОЯН

Тарас Ігорович

головний спеціаліст

2-12-10

 

 

Архівний відділ

ШМИГЕЛЬСЬКИЙ

Віталій Олександрович

начальник 

2-16-63

 

СТРІЛЕЦЬ

Альона Віталіївна

головний спеціаліст

2-16-63

 

ІВАСИШЕН

Галина Дмитрівна

архіваріус  (по договору)

2-16-63

 

Відділ освіти

 ДУДАР

Людмила Миколаївна

 

начальник

2-16-93

2-11-01

БОЙЧУК

Олег Корнелійович

головний спеціаліст

2-17-48

СТУС

Зоряна Павлівна

головний спеціаліст

2-17-48

ШМОРЛІВСЬКА

Ольга Іванівна

головний

спеціаліст-бухгалтер

2-14-89

 

 

ЦІЛЬО

Василь Михайлович

начальник господарської групи

 

2-14-66

ЦВІГУН

Галина Йосипівна

завідуюча районного методичного кабінету

2-14-79

КРИВКО Ганна Петрівна

юрисконсул

2-14-66

 

Сектор містобудування, архітектури та цивільного захисту населення (без статусу юридичної особи публічного права)

 

Завідувач

2-71-02

 

ЄФРЕМОВА

Оксана Анатоліївна

в.о.завідувача,

головний спеціаліст

2-18-49

 

Відділ культури та зв`язків з громадськістю

САГАЙДАК

Роман  Євгенович

начальник

2-17-34

ОСТАФІЙЧУК

Ольга Сергіївна

головний спеціаліст

2-17-34

 

СТОРОЖУК
Степан Антонович

головний спеціаліст

2-17-34

 

 

 

 

РАЙОННА РАДА

БОЙЧУК

Василь Михайлович 

голова

2-20-08

ОХОТА

Василь  Васильович 

заступник голови

2-18-00

 

ДОМАЧЕВСЬКА

Наталія Валеріївна

секретар голови

 

2-16-29

СУКАЧ

Наталія Євгенівна

керуюча справами

 

2-17-64

РОМАНЮК

Леся Мирославівна

спеціаліст І категорії з питань роботи із зверненнями громадян

 

 

начальник юридичного відділу

2-30-04

ГУТА

Галина Михайлівна

консультант (спеціаліст І категорії) відділу з питань діяльності рад 

2-23-09

КОВАЛЬЧУК

Ольга Йосипівна

спеціаліст І категорії фінансово-господарського відділу

 

КОРОЛІК

Галина Володимирівна 

начальник фінансово-господарського відділу, головний бухгалтер

 

ф.2-30-26

 

Гусятинськаселищна рада ОТГ

 

ЧАЙКА

Леся

Павлівна

В.о.голови, секретар селищної ради

2-11-92

 

приймальня

2-15-28

АНКУДІНОВ

Роман Васильович

заступник

 2-15-28

 

заступник з питань діяльності виконавчих органів

2-15-28

ОХОТА

Оксана Несторівна 

секретар виконавчого комітету

2-15-28

СТЕЛЬМАЩУК

Микола Володимирович

начальник земельного відділу

2-15-28

ШМИГЕЛЬСЬКИЙ

Віталій Ярославович

начальник юридичного відділу

2-15-28

ШМИГЕЛЬСЬКА

Ольга Іванівна

начальник відділу з питань фінансів та бюджету

2-15-28

ШИМЧИШИН

Руслана Володимирівна

начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер

2-15-28

ТУТКАЛЮК

Ольга Тарасівна

начальник відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту

2-20-13

РИЖЕВСЬКИЙ

Сергій Іванович

начальник відділу культури і туризму

 2-13-47

РОЗЕНБАЙГЕР

Оксана Іванівна

головний спеціаліст з ведення реєстру територіальної громади

 2-15-28

КУЛЬБА

Ольга Іванівна 

головний спеціаліст з ведення реєстру територіальної громади

 2-15-28

ПОЖАРНЮК

Євген Романович

 

головний лікар  КП «Гусятинська бальнелогічна лікарня»

 

2-15-33 

 

СЕМЕНЯК Ольга Йосипівна

начальник загального відділу

2-15-28 

ПШИК

Олександр Євгенович

державний реєстратор

2-15-28

БАНТРОХ

Ігор Йосипович

директор КП «Водоканал -сервіс»

2-12-09

2-19-91

ФІТЬКАЙЛО

Іван Іванович

директор КП «Благоустрій»

2-71-53

 

 

Васильковецькасільська рада ОТГ

 

ГАЙДАШ

Андрій Володимирович

голова

селищної ради

63-0-51

 

СЛИВЯК

Ігор Володимирович

заступник голови

 

 

ПЕТРЕНКО

Галина Михайлівна

секретар голови

63-1-32

45-5-97

РОГА

Зоряна

Зіновіївна

начальник

відділу освіти

 

 

ДЕРЕВОРІЗ

Оксана Василівна

начальник відділу культури

63-1-38

(будинок культури)

 

ОСТАФІЙЧУК Тетяна Степанівна

головний бухгалтер

63-1-32

 

 

 

Коцюбинська сільська рада ОТГ

 

ВОРОБЕЦЬ

Іван

Павлович

голова сільської

ради

49-0-41

49-1-68

МЕЛЬНИК Олександра Миколаївна

секретар

 

49-0-40

ДУШНІЦЬКИЙ

Роман Михайлович

заступник

 

 

ГАПІЙ

Марія Ігорівна

головний бухгалтер

 

 

ФОТЧУК

Богдан Казимирович

нач. Фінансового інвестиційно-економічного відділу

 

 

 

ЧЕПІЛЬ

Володимир Степанович

нач. Загального відділу та організаційно-кадрової роботи

 

 

ДУШНІЦЬКА

Наталя Михайлівна

нач. Господарсько-земельного відділу

 

 

 

Копичинецькаміська рада ОТГ

ЛОСИК

Павло Степанович

голова

міської ради ОТГ

 

приймальня

4-16-72

 

 

4-14-08

 

МАЦІЄВСЬКИЙ

Ярослав Олегович

секретар

міської ради

 

 

ГУСАК

Богдан Мирославович

заступник з питань діяльності виконавчих органів

 

 

ТОКАР

Тетяна Володимирівна

заступник з питань діяльності виконавчих органів

 

 

ФИК

Андрій Ярославович

заступник з питань діяльності виконавчих органів

 

 

САГАЙДАК

Галина Зіновіївна

секретар виконкому

 

 

 

Загальний відділ

4-14-83

 

 

Хоростківськаміська рада ОТГ

ГЛАДУН

Степан Васильович

 

СТЕЦЬКО Світлана Ігорівна

голова

міської ради ОТГ

 

 

приймальня

5-13-37

 

 

 

5-11-39

 

КОЛОСІВСЬКИЙ

Сергій

Михайлович

заступник з питань діяльності виконавчих органів

 

 

ЛІВЕЛЬ

Ольга Олександрівна

заступник з питань діяльності виконавчих органів

 

 

СЛІПЕЦЬ

Петро

Ярославович

заступник з питань діяльності виконавчих органів

 

 

 

Земельний відділ

5-11-48

 

 




 

Інформаційні послуги