Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                    ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

 

23.05.2019 | 08:52
  more...

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

20.11.2018 | 12:07

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

22.08.2018 | 16:41
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

ВІДШКОДУВАННЯ ВІДСОТКІВ ПО КРЕДИТАХ

23.10.2019 | 15:13

Відділ агропромислового розвитку Гусятинської РДА повідомляє, що конкурсна комісія з визначення переліку підприємств для надання фінансової підтримки через механізм здешевлення кредитів, приймає документи для проведення конкурсного відбору підприємств щодо отримання права на часткову компенсацію відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами.

more...

Про виконання планового завдання призову громадян на строкову військову службу йшлося на нараді

23.10.2019 | 14:23

Вкотре сьогодні у райдержадміністрації  йшлося щодо виконання планового завдання призову громадян на строкову військову службу. Роботу очолила заступник голови райдержадміністрації Надія Галябарда. В обговоренні даного питання взяли участь  представники районного військового комісаріату, Гусятинського відділення поліції,  голови та старости Копичинської і Васильковецької об’єднаних територіальних громад.

more...

Президент України та Прем'єр-міністр запрошують іноземних інвесторів на форум у Маріуполі

23.10.2019 | 14:14

Перший інвестиційний форум RE:THINK. Invest in Ukraine з ініціативи Президента України та за підтримки Кабінету Міністрів України відбудеться 29 жовтня в Маріуполі. Понад 400 представників влади та бізнесу зустрінуться для обговорення перспектив розвитку регіону та покращення інвестиційного клімату держави. Форум стане першою подією такого масштабу поза межами столиці.

more...

Внесено зміни до законодавства України щодо виконання військового обов’язку

22.10.2019 | 11:49

17 жовтня під час засідання Верховної Ради України прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання військового обов’язку та проходження військової служби».

more...

Повноваження представника Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

22.10.2019 | 09:28

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/kremenetska/ua/187031/101.jpgВідповідно до підпунктів 4.58, 4.59 пункту 4 Положення про Головні територіальні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, мм. Києві та Севастополі, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 23.06.2011 №759/19497, Головне територіальне управління юстиції організовує діяльність регіональних відділень Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини при Головних територіальних управліннях юстиції, які діють у порядку, передбаченому Мін'юстом, а також за дорученням Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини та Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини вивчає факти, збирає докази та надсилає копії матеріалів у справах, що перебувають у провадженні Європейського суду з прав людини, та іншу інформацію, необхідну для забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини.

more...

Ірина Дубиківська провела тренінг для фахівців відділів ДРАЦС Тернопільщини та Івано-Франківщини

22.10.2019 | 08:27

Змінюємося та стаємо кращими разом!

Фахівців відділів державної реєстрації актів цивільного стану Тернопільської та Івано-Франківської областей об’єднав мотиваційний тренінг, який відбувся 21 жовтня у м. Тернопіль. Провела навчання начальник Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська.

more...

До відеонаради долучилися представники району

21.10.2019 | 12:24

Про стан реалізації проєктів за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку сьогодні вели мову під час відеонаради під керівництвом т.в.о. голови облдержадміністрації Івана Крисака. Від району у роботі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Надія Галябарда, голова районної ради Василь Бойчук,голови та представники об’єднаних територіальних громад та ін.

more...

Області мають актуалізувати перспективні плани формування територій

21.10.2019 | 11:55

З 86 ОТГ, в яких ЦВК призначено перші місцеві вибори на 22 грудня 2019 року, понад 50 ОТГ не передбачені перспективними планами формування територій громад областей, затвердженими Урядом. Що не дозволить цим громадам перейти на прямі міжбюджетні відносини з державою і бути визнаними спроможними.

more...

Біометрична посвідка на постійне проживання в Україні: кому, коли і як обміняти

21.10.2019 | 11:54

На Тернопільщині постійно проживають 2632 іноземців – це особи, які мають іноземне громадянство, але отримали дозвіл на імміграцію в Україну і наділені тими ж правами та обов’язками, що й українці (окрім виборчого). Основним документом, що підтверджує їхній легальний статус в Україні – це посвідка на постійне проживання.

more...

#ПраваЗахисників: оплата послуг ЖКГ

21.10.2019 | 08:11

Знижку на оплату житлово-комунальних послуг мають право отримати учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, ветерани війни та прирівняні до них особи. Знижка надається для оплати користування житлом, комунальних послуг, вартості палива.

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги