Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                    ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

 

              

23.05.2019 | 08:52
  more...

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

20.11.2018 | 12:07

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Президент: Лише демократичний згуртований світ зможе дати відсіч будь-якій агресії та вберегти людство від нових страждань

27.01.2020 | 16:33

Сьогодні всім демократичним державам варто об’єднати зусилля, щоб уникнути агресії, заявив Президент України Володимир Зеленський після переговорів з Президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою.

«Європа і світ не мають права сьогодні мовчати, як це було у 39-му році. Європа і світ не мають права на байдужість і бездіяльність. Тільки згуртованість світу зможе дати відсіч будь-якій агресії і вберегти людство від нових страждань», – сказав він.

more...

7 громадян звільнили від плати за соціальне обслуговування

27.01.2020 | 16:24

Під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Надії Галябарди відбулося засідання районної комісії щодо звільнення громадян, що мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд та допомогу, від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг). Дана комісія діє відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 № 1417 “Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”.

more...

Уряд затвердив постанови, які запускають державну підтримку мікро- та малого підприємництва

27.01.2020 | 14:50

Кабінет Міністрів України затвердив дві постанови, які запускають надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікро- та малого підприємництва (ММП) через Фонд розвитку підприємництва (ФРП).

more...

Рекомендації для громадян щодо коронавірусу 2019-nCoV

27.01.2020 | 12:16

Міністерство охорони здоров’я України закликає громадян та мандрівників дотримуватись звичайних заходів обережності.

Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому.

more...

Питання пасажирських перевезень порушували жителі села Глібів

27.01.2020 | 10:26

До заступника голови райдержадміністрації Надії Галябарди  звернулися представники Глібівської сільської  ради.   Вони від імені жителів села порушили питання пасажирських перевезень  жителів села Глібів.

more...

Оборонне замовлення у 2020 році відбувається за новим підходом, - Андрій Загороднюк

24.01.2020 | 14:38

 Міністерство оборони готує нове оборонне замовлення на 2020 рік за новим підходом. На цьому сьогодні, 23 січня, наголосив Міністр оборони України Андрій Загороднюк в ході інтерв’ю у програмі «Сніданок з 1+1».

more...

Шести жителям району виділено матеріальну допомогу

24.01.2020 | 14:17

Заступник голови  адміністрації Надія Галябарда  провела засідання комісії  з питань розгляду звернень громадян при РДА. На засіданні комісії розглянуто 6 заяв, які надійшли від жителів району щодо виділення матеріальної допомоги на лікування та покращення житлово-побутових умов.

more...

Відбулося чергове засідання колегії РДА

24.01.2020 | 10:56

Чергове засідання колегії райдержадміністрації відбулося сьогодні. Перш ніж розпочати засідання, заступник голови  адміністрації Галябарда Надія  ознайомила присутніх із змінами в складі колегії райдержадміністрації.

Першим питанням  порядку денного засідання, було   виконання районного бюджету за 2019 рік. Доповідав начальник фінансового управління райдержадміністрації    Михайло Голич.

 

more...

Ряд питань щодо техногенної безпеки в області обговорили під час наради

24.01.2020 | 08:12

 

Голова ТОДА Ігор Сопель та його заступник Ігор Гайдук взяли участь у позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській облдержадміністрації, яка відбулася у четвер, 23 січня.

more...

В ОДА обговорили проєкти, які реалізовуватимуть цього року

24.01.2020 | 08:10

В облдержадміністрації відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Робоча група, під головуванням очільника області Ігоря Сопеля розглядала питання, які необхідно врегулювати найближчим часом.

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги