Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                    ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

20.11.2018 | 12:07

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

22.08.2018 | 16:41
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

21 березня 2019 року відбудеться молитовний сніданок

19.03.2019 | 14:05

Заступник голови райдержадміністрації Надія Галябарда за участю керівників молодіжних галузей райдержадміністрації провела робочу зустріч щодо організації проведення молитовного сніданку в  райдержадміністрації.

Йшлося про формат заходу, його учасників та дату його проведення.

more...

Сергій Савчук: Понад півмільйона сімей-учасників програми «теплих кредитів» вже заощаджують до 70% на комунальних рахунках

18.03.2019 | 15:05

ТОП-3 області за найбільшим обсягом залучених «теплих кредитів»  населенням і ОСББ за 2014-2018 рр.:

-      Київська –  560 млн грн;

-      Львівська – 520 млн грн;

-      Сумська – 400 млн гривень.

more...

Відеонарада відбулася за участю Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семераки

18.03.2019 | 14:18

Голова райдержадміністрації Віталій Батіг, заступники голови РДА Ігор Гайдук та Надія Галябарда, голова районної ради, голови та представники об’єднаних територіальних громад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб долучилися до роботи  у відеонараді під керівництвом голови облдержадміністрації Степана Барни та  за участю Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семераки.

more...

Голова Держенергоефективності закликав українські сім’ї вже звертатися за «теплими кредитами», а місцеву владу – надавати додаткове співфінансування на утеплення осель

18.03.2019 | 08:43

У Прес-центрі Будинку Уряду на прес-конференції Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із керівництвом Ощадбанку, Укргазбанку та ПриватБанку оголосили про старт популярної та вигідної Урядової програми «теплих кредитів» у цьому році.

more...

ГОЛОСУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ

18.03.2019 | 08:16

Сьогодні в рамках правопросвітницької кампанії #ЯМаюПравоГолосу розповідаємо, як проголосувати за кордоном:

Хто може проголосувати?

громадяни України яким 31 березня 2019 року виповниться 18 років

які відносяться до закордонної виборчої дільниці за своєю виборчою адресою (згідно з даними Державного реєстру виборців).

more...

Депутати прийняли програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2019 рік

15.03.2019 | 12:55

Сьогодні у залі засідань райдержадміністрації та районної ради за участі керівників структурних підрозділів РДА та районних служб відбулося пленарне засідання  двадцятої  сесії районної ради сьомого скликання.

У роботі взяли участь голова районної державної адміністрації Віталій Батіг та заступники голови РДА Ігор Гайдук та Надія Галябарда.

more...

ТИМЧАСОВА ЗМІНА МІСЦЯ ГОЛОСУВАННЯ

15.03.2019 | 08:38

З метою проведення чесних виборів Міністерство юстиції України у партнерстві з Центральною виборчою комісією в рамках проекту «Я маю право!» реалізовує правопросвітницьку кампанію «Я маю право голосу!» (далі – Кампанія) метою якої є – інформування населення про порядок проведення виборів Президента України, підвищення рівня правової обізнаності виборців щодо виборчих прав, механізмів їх реалізації та захисту; виборчих процедур.

more...

ПЕРЕВІР СЕБЕ У СПИСКАХ ВИБОРЦІВ

14.03.2019 | 08:10

Президентські вибори відбудуться вже дуже скоро - 31 березня 2019 року.

Саме тому, в рамках правопросвітницької кампанії #ЯМаюПравоГолосу розповідаємо, як реалізувати та захистити своє право обирати.

more...

Уряд збільшує підтримку багатодітних родин

14.03.2019 | 08:05

На засіданні Кабінету Міністрів 13 березня було ухвалено рішення запровадити з квітня виплату додаткової допомоги багатодітним сім’ям. Це черговий крок Уряду, спрямований на підтримку родин з дітьми та збільшення народжуваності в країні. Зокрема, з вересня минулого року всі новонароджені отримують «пакунок малюка», в цьому році у родин з’явилась можливість отримувати від держави доплату за послуги няні, будуються нові дитячі садочки, щоб батьки могли віддати дитину на навчання.

more...

Про відзначення 100-річчя Чортківської офензиви обговорили під час наради в РДА

13.03.2019 | 11:33

Нарада щодо проведення в районі заходів з підготовки та відзначення в районі 100-річчя подій наступальної військової операції Української Галицької Армії - Чортківська офензива відбулася під керівництвом  заступника голови районної державної адміністрації Надії Галябарди.

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги