Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                    ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

              

23.05.2019 | 08:52
  more...

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

20.11.2018 | 12:07

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

22.08.2018 | 16:41
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Уряд схвалив законопроекти для ефективного розвитку українського газовидобутку

11.12.2019 | 16:46

Уряд ухвалив законопроекти, які спрямовані на підтримку та ефективний розвиток нафтогазовидобувної галузі в Україні. Пакет регуляторних реформ для галузі включає два збалансовані кроки.

Перший крок - боротьба зі «сплячими ліцензіями».

Якщо на ділянці не ведеться видобуток понад три роки, починає нараховуватись щомісячна плата за користування ділянками залежно від розміру площі та дати видачі дозволу. Тобто, або видобуваєш, або платиш  податки від газовидобування без прибутку.

more...

Ціна на газ для населення знижується на 13% вже у грудні

11.12.2019 | 16:45

Населення отримає зниженні ціни на газ вже в грудні, а захищені споживачі отримують кілька варіантів ціни з 1 січня 2020 року.

Ціна на природний газ для споживачів , які купують газ на умовах ПСО (покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку), у грудні 2019 року складе 4277 грн за тис. куб. м (без урахування ПДВ, націнки газзбутів і транспортних витрат).

more...

Правила тимчасового виїзду за кордон, які стосуються дітей, чиї батьки розлучені або проживають окремо

11.12.2019 | 14:04

Якщо дитина виїжджає за кордон з батьком або матір’ю, з якими проживає

Якщо ви не перешкоджаєте другому з батьків бачитися з дитиною, то можете поїхати з нею за кордон на термін до одного місяця. Згода іншого з батьків у такому випадку не потрібна, однак, якщо відоме місце його проживання та якщо він належно виконує батьківські обов’язки, йому слід повідомити, куди ви їдете з дитиною, на скільки часу та з якою метою. При перетині кордону потрібно пред’явити рішення суду або  органу опіки і піклування про визначення місця проживання дитини.

more...

Тривають консультації щодо формування проєкту районного бюджету на 2020 рік.

11.12.2019 | 12:17

Перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Гайдук за участю заступника голови райдержадміністрації Надії Галябарди, начальника фінансового управління РДА Михайла Голича провів консультації з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації  щодо  формування проєкту районного бюджету на 2020 рік.

more...

На Тернопільщині триває обговорення пропозиції до проекту перспективного плану формування територій громад області

11.12.2019 | 08:54

Пропозиції до проєкту перспективного плану формування територій громад Тернопільської області обговорили сьогодні, 10 грудня, на нараді, яку провів голова обласної державної адміністрації Ігор Сопель.

Участь у заході взяли представники районних рад і державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, органів місцевого самоврядування Збаразького, Зборівського і Тернопільського районів, а також керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

more...

Порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності виконавців та посадових осіб органів державної виконавчої служби

10.12.2019 | 16:16

Порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності виконавців та посадових осіб органів державної виконавчої служби визначений статтею 74 Закону України «Про виконавче провадження».

            Так, рішення, дії чи бездіяльність виконавця та посадових осіб органів державної виконавчої служби щодо виконання судового рішення можуть бути оскаржені сторонами, іншими учасниками та особами до суду, який видав виконавчий документ, у порядку, передбаченому законом.

more...

Семінар-наради з бухгалтерами розпорядників та одержувачів бюджетних коштів відбулася в РДА

10.12.2019 | 14:23

 Удосконалення системи бухгалтерського обліку та фінансової звітності в державному секторі з урахуванням вимог міжнародних стандартів стало темою семінар-наради з бухгалтерами розпорядників та одержувачів бюджетних коштів.

Роботу розпочала заступник голови райдержадміністрації Надія Галябарда.

more...

Відбулася нарада із керівниками саморядних органів району

10.12.2019 | 14:17

Під очільництвом  заступника голови райдержадміністрації Надії Галябарди сьогодні відбулася нарада із головами об’єднаних територіальних громад, старостами та головами місцевих рад, бухгалтерами.   

Надія Володимирівна   ознайомила присутніх із питаннями порядку денного, закликала учасників до активності, вказуючи на актуальність та важливість кожного питання.

more...

Загальні узгоджені висновки Паризького саміту в Нормандському форматі 9 грудня 2019 року

10.12.2019 | 10:43

Президент Французької Республіки, Канцлер Федеративної Республіки Німеччина, Президент Російської Федерації та Президент України зустрілися сьогодні в Парижі.

Мінські домовленості (Мінський протокол від 5 вересня 2014 року, Мінський меморандум від 19 вересня 2014 року та Мінський комплекс заходів від 12 лютого 2015 року) продовжують слугувати основою роботи Нормандського формату, держави – члени якого віддані їхній повній імплементації.

more...

Ігор Сопель взяв участь в урочистих проводах загону поліції Тернопільщини в зону ООС

09.12.2019 | 16:59

Сьогодні, 9 грудня, у зону проведення операції Об’єднаних сил вчергове вирушили правоохоронці Тернопільської області.

Провести їх та побажати вдалого несення служби прийшов й голова обласної державної адміністрації Ігор Сопель.

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги