Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                    ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

              

Вітання голови Тернопільської облдержадміністрації з нагоди Різдва Христового

07.01.2020 | 08:41

Шановні краяни, прийміть найщиріші вітання з Різдвом Христовим!

Нехай світло першої Різдвяної зорі принесе щастя й добробут у кожну оселю. Хай ці свята принесуть мир і радість у ваші домівки. Хай за святковим столом збирається велика дружня родина. Нехай лунає дзвінка українська коляда. Хай здійснюються всі найзаповітніші мрії!

more...

Привітання заступника голови райдержадміністрації Надії Галябарди з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

28.12.2019 | 10:30

ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

Щиро вітаю вас і ваші родини із світлими зимовими святами: Новим роком та Різдвом Христовим!

Ми стоїмо на порозі Нового, 2020 року.

Рік, що минає, видався для    нас з вами та українського народу  насиченим подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями,  сповнений важких випробувань й важливих рішень, а також дарував нам радість зустрічей та відкриттів, новий професійний та життєвий досвід.

more...

23.05.2019 | 08:52
  more...

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

20.11.2018 | 12:07

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Детінізація трудових відносин та заробітної плати

17.01.2020 | 15:45

В Україні гострою залишається проблема легалізації виплати заробітної плати.

Тому, одним із пріоритетних напрямків роботи державних органів виконавчої влади є питання детінізації заробітної плати та легальна зайнятість населення. Тіньовазайнятість послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів.

more...

Тернопільщина: 14 сімей отримали квартири за підтримки державних житлових програм

17.01.2020 | 15:20

Ключі та сертифікати на отримання квартир в м. Тернопіль, збудованих за підтримки державних житлових програм, отримали сьогодні 14 сімей.

Всі вони незабаром оселяться у багатоквартирному житловому будинку по вулицях Київська – Генерала Мирона Тарнавського.

more...

Існуючі програми житлобудування обговорили в облдержадміністрації

17.01.2020 | 14:53

У п'ятницю, 17 січня голова облдержадміністрації Ігор Сопель зустрівся із головою Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Сергієм Комнатним.

more...

Регулятори фінансового ринку затвердили Стратегію розвитку фінансового сектору України до 2025 року

17.01.2020 | 14:51

 

Національний банк України, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (далі - регулятори), Міністерство фінансів України та Фонд гарантування вкладів фізичних осіб затвердили Стратегію розвитку фінансового сектору України до 2025 року.

more...

Про отримання інформації щодо грошового еквіваленту пільг у веб-кабінеті Ощадбанку йшлося на нараді

17.01.2020 | 12:46

Заступник голови адміністрації Надія Галябарда та голова районної ради Василь Бойчук провела  нараду із головами місцевих рад, об’єднаних територіальних громад та старостами.

more...

Сьогодні вшановуємо пам'ять Володимира Труха – нашого ГЕРОЯ!

17.01.2020 | 09:34

У нашій країні йде війна. Не всім тим,  хто  за першим покликом, не шкодуючи власного життя, став на захист своєї Вітчизни  судилося вижити. Серед тисячі українців, чиє життя забрала неоголошена війна є й наші земляки.

Один з них Володимир Трух, п’ята річниця з часу загибелі Донецькому аеропорту минає сьогодні.

more...

«Забезпечуємо якість освіти разом»: для педагогів області провели круглий стіл

16.01.2020 | 15:23

 

У четвер, 16 січня в облдержадміністрації обговорювали основні завдання розбудови якості освіти і освітньої діяльності на Тернопільщині. Участь у засіданні круглого столу взяв голова Державної служби якості освіти в Україні Руслан Гурак, заступник голови ТОДА Ігор Гайдук, начальниця управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома.

more...

Про підготовку до чергової річниці з часу виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан йшлося в РДА

16.01.2020 | 15:19

Заступник голови районної державної адміністрації Надія Галябарда зустрілася сьогодні з лідерами громадських організацій Співка ветеранів Афганістану Михайлом Храпливим та громадської організації Учасників бойових дій АТО «ЗБРУЧ» Василем Веселовським.

more...

Про відзначення міжобласного свята з нагоди Дня Соборносі України в Гусятині йшлося під час наради

16.01.2020 | 12:07

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. 

Сьогодні, під керівництвом заступника голови  райдержадміністрації Надії Галябарди,   з метою належної підготовки  та відзначення в районі міжобласного свята – Дня Соборності України, відбулася нарада. 

more...

Алгоритм дій, пов’язаний припиненням шляхом ліквідації як юридичної особи відділів РДА обговорили під час наради

16.01.2020 | 11:33

Процедурні питання, пов’язані із припиненням діяльності шляхом ліквідації як юридичної особи публічного права окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації обговорювали сьогодні під час наради у заступника голови райдержадміністрації Надії Галябарди. У нараді взяли участь голови ліквідаційних комісії та керівники інших відповідальних структур.

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги