Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                    ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

              

Привітання з нагодя Дня Збройних Сил України!

05.12.2019 | 16:22

Шановні військовослужбовці, воїни, ветерани війни і Збройних Сил України, добровольці, волонтери!

 Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо  вас зі   святом – Днем Збройних Сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до наших днів.

more...

Звернення з нагоди Міжнародного дня волонтера

05.12.2019 | 08:51

Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. В Україні, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце у наданні допомоги населенню у надзвичайних ситуаціях.

more...

23.05.2019 | 08:52
  more...

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

20.11.2018 | 12:07

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

22.08.2018 | 16:41
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Голова ТОДА відзначив кращих працівників органів місцевого самоврядування

05.12.2019 | 15:23

Голова обласної державної адміністрації Ігор Сопель взяв участь в урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування. Святкові заходи відбулися в обласному академічному драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка.

Керівник області привітав депутатський корпус Тернопільщини, працівників місцевих рад з нагоди професійного свята, яке щорічно відзначаємо 7 грудня.

more...

У Хоростківській ОТГ з робочою поїздкою побував голова облдержадміністрації Ігор Сопель

04.12.2019 | 15:49

 

Із робочою поїздкою сьогодні на Гусятинщині, зокрема,  у Хоростківській об’єднаній територіальній громаді, побував голова облдержадміністрації Ігор Сопель.

 

В ході візиту Ігор Михайлович знайомився із закладами освіти м.Хоростків.

more...

Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

04.12.2019 | 15:25

Зручно, швидко і без черг. Записатися на прийом у відділи ДРАЦС можна онлайн – за допомогою веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

more...

Юліан Чаплінський: ми пройдемо децентралізаційний процес і збудуємо суспільство, яке буде вміти будувати стратегічну долю своїх населених пунктів

04.12.2019 | 10:50

«Децентралізаційні зміни насправді є незворотніми, як і ефект, який бачимо в плануванні, в тому наскільки активно мешканці громад взялись за розвиток своїх населених пунктів», - про це сказав заступник Міністра розвитку громад та територій України Юліан Чаплінський під час конференції «Е-рішення для кращого врядування».

more...

Голова Тернопільської ОДА взяв участь у селекторній нараді

04.12.2019 | 10:47

Голова облдержадміністрації Ігор Сопель взяв участь у селекторній нараді під головуванням прем’єр-міністра України Олексія Гончарука

more...

Справи, які відносяться до юрисдикції загальних судів

03.12.2019 | 12:37

 Відповідно до Цивільного процесуального кодексу України, суди розглядають у порядку цивільного судочинства справи, що виникають з цивільних, земельних, трудових, сімейних, житлових та інших правовідносин, крім справ, розгляд яких здійснюється в порядку іншого судочинства.

more...

Звернення голови ТОДА з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

03.12.2019 | 12:07

Сьогодні світова спільнота відзначає Міжнародний день осіб з інвалідністю, маючи на меті привернути увагу до потреб та проблем цих людей, сприяти їхній інтеграції в суспільство.

more...

Увага! Розпочався прийом заяв на отримання пільгових кредитів для придбання житла внутрішньо переміщеним особам, учасникам АТО та ООС

02.12.2019 | 16:19

Із 3 грудня 2019 року Тернопільським регіональним управлінням Державної спеціалізованої фінансової установи „Державний  фонд сприяння молодіжному житловому будівництву” розпочинається прийом заяв про намір отримати пільговий кредит під 3 відсотки річних на придбання житла від громадян — учасників проведення антитерористичної операції та/або операції Об’єднаних сил, внутрішньо переміщених осіб.

more...

Як оформити субсидію онлайн: покрокова інструкція

02.12.2019 | 16:17

Із наближенням опалювального сезону Міністерство соціальної політики отримує все більше запитань від громадськості щодо теми субсидій на житлово-комунальні послуги.

more...

На щотижневій відео-нараді обговорили актуальні питання для Тернопільщини

02.12.2019 | 15:25

Сьогодні, 2 грудня, під керівництвом голови обласної державної адміністрації Ігоря Сопеля відбулася традиційна відео-нарада з заступниками голів райдержадміністрацій та керівниками структурних підрозділів.

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги