Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                            ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

 

 

22.08.2016 | 16:41
more...

Каталог промислових підприємств Гусятинщини

14.12.2015 | 14:45

Місце провадження діяльності Державне підприємство   «Укрспирт»...

more...

На допомогу захисникам Батьківщини

30.11.2015 | 09:47

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

more...

30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Чотирьом внутрішньо переміщеним особам призначено грошову допомогу

30.05.2017 | 11:29

Під керівництвом заступника голови РДА Надії Галябарди відбулося чергове засідання комісії з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим та внутрішньо переміщеним особам. 

more...

Про організацію літнього оздоровлення дітей йшлося під час відео-наради

30.05.2017 | 11:12

                                                                                                                                                               

Заступник голови райдержадміністрації Надія Галябарда разом із керівниками структурних підрозділів гуманітарної галузі та відповідальними особами за  гуманітарну галузь в об’єднаних територіальних громадах взяла участь у відео-нараді, яку провів заступник голови облдержадміністрації Юрій Юрик.

more...

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

30.05.2017 | 09:47

Під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Надії Галябарди відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Із порядком денним та суттю питань знайомив присутніх  головний спеціаліст-юрист служби у справах дітей  райдержадміністрації Володимир Соболь.

more...

4 жителів району взято на облік для соціального обслуговування

29.05.2017 | 11:59

У заступника голови райдержадміністрації Надії Галябарди відбулося  засідання комісії щодо надання соціальних послуг жителям району.

more...

Участь у відеонараді

29.05.2017 | 11:50

Перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Гайдук взяв участь у відеонарді, яку провів голови облдержадміністрації Степан Барна. До роботи долучилися голова районної ради, представники об’єднаних територіальних громад, районний військовий комісар, керівники районних служб та структурних підрозділів РДА.

more...

Відбувся Всеукраїнський фестиваль дитячої, юнацької та молодіжної творчості «Пісенні Медобори»

29.05.2017 | 10:56

28  травня у Гусятині відбувся традицій Всеукраїнський фестиваль дитячої, юнацької та молодіжної творчості «Пісенні Медобори». У фестивалі взяли участь  близько 80 учасників, які демонстрували свої таланти у  хореографічному, інструментальному, вокальному  жанрах та художньому читанні.

more...

Н.Галябарда побувала на святі Останнього дзвоника в Чабарівській ЗОШ І-ІІ ст

29.05.2017 | 10:47

26 травня у школах району зазвучали   останні дзвоники. Так, у Гусятинській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.. дітвору  та вчителів на успішний відпочинок благословили  священики УПЦ КП та УГКЦ отці  Іван Бучок, Роман Кріса, Петро Гудима.

В Чабарівській ЗОШ І-ІІ ст.. на святі Останнього дзвоника побувала заступник голови районної державної адміністрації Надія Галябарда.

more...

Право дитини на звернення до суду

29.05.2017 | 09:14

Знати свої права та користуватися ними у щоденному житті повинні як дорослі так і діти. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.  Відповідно до ч.1 ст. 15 ЦК України кожна особа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання.

more...

Презентація роботодавця - ТОВ ІНТЕРФОМ-ЗАХІД"

29.05.2017 | 08:57

Задля побудови тісної взаємодії з роботодавцями та активізації зусиль безробітних до пошуку роботи фахівцями Гусятинського районного центру зайнятості 24.05.2017 року організовано та проведено презентацію роботодавця – ТОВ «Інтерфом - Захід». Метою проведення даного заходу є надання можливості роботодавцю презентувати власне підприємство, ознайомити із процесами виробництва та видами продукції, яка випускається, презентувати вакансії та наявно показати умови праці на заводі. А для  безробітних – це можливість побувати на виробництві, ознайомитись із актуальними вакансіями,  процесами та видами робіт, соціальними гарантіями для працівників.

more...

Прокурор Тернопільської області відвідав Копичинську виправну колонію

26.05.2017 | 09:47

Сьогодні прокурорський нагляд за додержанням законів при виконані судових рішень у кримінальних справах, застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням свободи громадян є одним із важливих напрямків роботи щодо дотримання прав та свобод засуджених до позбавлення волі.

more...

Архів новин

  
 

Інформаційні послуги