Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Протокол №3 засідання Громадської ради при Бучацькій райдержадміністрації


Протокол № 3

засідання Громадської ради при Бучацькій райдержадміністрації

 

м. Бучач                                                                        від  13 вересня 2018 року

 

Присутні: 

члени Громадської ради в кількості  10 осіб (список додається).

Відсутні:  

члени Громадської ради в кількості 7 осіб: Витягловський А.М., Ільчик Г.В., Кулик М.Й.,  Кобіта Б.Б., Кінзерський З.С., Пізнюк Г.М., Помазанська Л.Ю.

Запрошені:

Побуринний Ярослав Богданович – начальник Бучацького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області;

Юсипів Роман Васильович  – заступник керівника Теребовлянської місцевої прокуратури;

Криськів Володимир Войткович – голова районної спілки воїнів-учасників АТО Бучацького району;

Керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації.

     

Порядок денний:

 

1. Про стан боротьби iз злочинністю та корупцією у Бучацькому районі.  

2. Про спорудження у місті Бучач пам’ятника Героям Небесної Сотні.

3. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І півріччя 2018 року.

4. Про роботу із заявами та зверненнями, що надійшли до райдержадміністрації за 6 місяців 2018 року.

 

1. Слухали: Про стан боротьби iз злочинністю та корупцією у Бучацькому районі.  

Виступив: заступник керівника Теребовлянської місцевої прокуратури Роман Юсипів та начальник  Бучацького відділу поліції Головного управління національної поліції в Тернопільській області Ярослав Побуринний, які доповіли про стан боротьби iз злочинністю та корупцією у Бучацькому районі.  

За словами доповідачів, з метою забезпечення ефективності боротьби із злочинністю, Теребовлянською місцевою прокуратурою спільно із Бучацьким відділом поліції Теребовлянського ВП ГУНП в Тернопільській області створено 3 міжвідомчі робочі групи, а саме: з питань протидії і розслідування правоохоронними органами Бучацького району злочинів проти довкілля, з питань протидії і розслідування правоохоронними органами Бучацького району тяжких злочинів проти власності та з питань протидії і розслідування правоохоронними органами Бучацького району тній злочинів проти безпеки дорожнього руху. Впродовж січня-липня 2018 року у Бучацькому районі обліковано 174 кримінальних правопорушень. За звітній період працівниками Бучацького відділення поліції складено 2580 адміністративних протоколів (довідки додаються).

Виступив: голова районної спілки воїнів-учасників АТО Бучацького району Володимир Криськів – цікавився хто притягувався до кримінальної відповідальності з Бучацького району із сільських голів.  

Виступив: голова Бучацького районного фізкультурно-оздоровчого Клубу «Колос» Ігор Павликівський – цікавився яка відповідальність, процедура, чи фіксується камерою ДТП, скоєному в алкогольному сп’янінні.

Виступив: голова районної організації «Українського товариства мисливців і рибалок» Василь Сеник – цікавився, яка відповідальність за незаконне зберігання та носіння зброї.

 

ВИРІШЕНО:

 

1. Інформацію доповідачів про стан боротьби iз злочинністю та корупцією у Бучацькому районі взяти до відома.

2. Рекомендувати головам сільських рад району:

1) розглянути та вивчити питання щодо встановлення системи відеоспостереження у населених пунктах

         3. Звернутися з письмовим зверненням до Бучацького відділу  Теребовлянської місцевої прокуратури щодо вивчення законності правовстановлюючих документів на земельну ділянку (дитячий майданчик у міському сквері).  

 

Голосували: «За» – 10 «Проти» – 0, «Утрималось» – 0.

 

2. Слухали: Про спорудження у місті Бучач пам’ятника Героям Небесної Сотні.

Виступив: голова Громадської ради при Бучацькій райдержадміністрації Олег Нищій, який довів до присутніх інформацію, що стосувалася спорудження у місті Бучач пам’ятника Героям Небесної Сотні. Зокрема, він розповів про місце де заплановано спорудити пам’ятник Героям Небесної Сотні, запропонував розглянути та затвердити уже готовий макет пам’ятника. (макет пам’ятника додається)

 

ВИРІШЕНО:

 

1. Рекомендувати голові Бучацької міської ради:

1) на засіданні сесії міської ради розглянути пропозицію Громадської ради щодо затвердження макету пам’ятника Героям Небесної Сотні (макет додається) та місце розташування пам’ятника.

 

Голосували: «За» – 10 «Проти» – 0, «Утрималось» – 0.

 

3. Слухали: Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І півріччя 2018 року.

     Виступив: начальник економічного розвитку районної державної адміністрації Ігор Бабій, який доповів про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І півріччя 2018 року.

 За його словами виконання основних показників Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бучацького району за І  півріччя 2018 року, які складаються з місячних, квартальних та хід виконання річних то можна відмітити виконання їх у галузях: промисловості, сільського господарства (крім виробництва м’яса), будівництві, капітальних інвестицій, зовнішньоторгівельного обороту, малого підприємництва та ринку праці (довідка додаються).

Виступив: голова громадської ради при Бучацькій райдержадміністрації Олег Нищій – цікавився, чи в районі були закуплені інтерактивні дошки. 

 

ВИРІШЕНО:

 

1. Інформацію доповідача про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І півріччя 2018 року взяти до відома.

 

Голосували: «За» – 10 «Проти» – 0, «Утрималось» – 0.

 

4. Слухали: Про роботу із заявами та зверненнями, що надійшли до райдержадміністрації за 6 місяців 2018 року.

     Виступила: головний спеціаліст відділу організаційної роботи, комунікацій з громадськістю та звернень громадян апарату райдержадміністрації Марія Данкевич, яка доповіла про роботу із заявами та зверненнями, що надійшли до райдержадміністрації за 6 місяців 2018 року.

 За словами доповідача робота із зверненнями громадян в Бучацькій райдержадміністрації проводиться відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування». Створенні належні умови прийому громадян, забезпечується своєчасний та якісний розгляд їх пропозицій, заяв і скарг.    (довідка додаються).

Виступив: голова громадської ради при Бучацькій райдержадміністрації Олег Нищій – цікавився, чи всі заяви, які надійшли до райдержадміністрації по відділенню матеріальної допомоги - задоволенн. 

 

ВИРІШЕНО:

 

1. Інформацію доповідача про роботу із заявами та зверненнями, що надійшли до райдержадміністрації за 6 місяців 2018 року взяти до відома.

 

Голосували: «За» – 10 «Проти» – 0, «Утрималось» – 0.

 

 

Голова Громадської ради                                                О.Б. НИЩІЙ

 

Секретар                                                                             Г.І. ЯВОРСЬКА
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема