Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№536-од від 19 грудня 2017 року Про проект програми розвитку та функціонування пожежної охорони Бучацького району на 2018-2023 роки


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ      ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 19 грудня 2017 року              м. Бучач                        №536-од

 

Про проект програми розвитку та функціонування пожежної охорони Бучацького району на 2018-2023 роки

 

Відповідно до Закону України «Про правові засади цивільного захисту» та виконання Указу Президента України від 19 грудня 2003 року № 1467/2003 «Про Державну Програму  перетворення військ Цивільної оброни України органів і підрозділів державної пожежної охорони в Оперативну-рятувальну службу цивільного захисту на період до 2005 року», постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 року № 202 «Про затвердження  Положення про місцеву пожежну охорону» та з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій, забезпечення пожежної, техногенної безпеки на об’єктах різних форм власності, підвищення рівня готовності аварійно-рятувальних сил до оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації на території району:

1.                 Схвалити проект Програми розвитку та функціонування пожежної охорони Бучацького району на 2018-2023 роки (далі – Програма), що додається.

2.                 Районному відділу УДСНС України в Тернопільській області, відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту районної державної адміністрації, подати проект Програми на розгляд сесії районної ради відповідно до її регламенту.

3.                 Фінансовому управлінню районної державної адміністрації при розробці щорічних проектів районного бюджету передбачати кошти на виконання заходів цієї  Програми.

     4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Кузя І.І.

                                     

Голова районної державної

          адміністрації                                                                          В.В.БЕБИХ

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема