Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№530-од від 19 грудня 2017 року Про надання дозволу на викуп земельної ділянки


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 19 грудня 2017 року         м. Бучач                                         №530-од

 

 

Про надання дозволу на викуп

 земельної ділянки

 

 

Розглянувши заяву гр.Попика Ігора Михайловича щодо надання дозволу на викуп земельної ділянки на території Заривинецької сільської ради (за межами населеного пункту), керуючись статтями 81,116,127,128,132,134 Земельного кодексу України, ст.6,41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Закону України “Про землеустрій”:

1. Надати дозвіл Попику Ігору Михайловичу дозвіл на викуп земельної ділянки, площею 0.2600 га, кадастровий номер 6121281000:01:001:1618, яка розташована за межами населеного пункту на території Заривинецької сільської ради, Бучацького району, Тернопільської області.

2. Зобовязати Попика Ігора Михайловича укласти договір про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки в розмірі 10% від нормативної грошової оцінки. Для виготовлення експортної грошової оцінки.

3. Відділу загального діловодства та контролю апарату райдержадміністрації у строк не пізніше п’яти робочих днів після прийняття розпорядження, подати Відділу у Бучацькому районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області завірену копію даного розпорядження для внесення відомостей до Державного земельного кадастру.

  4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 Голова районної

державної  адміністрації                                                                  В.В.БЕБИХ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема