Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 525 - од від „18 ” грудня 2017 року Про внесення змін до обсягу субвенції з державного бюджету України місцевим бюджетам


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ     

від  18 ”  грудня       2017 року        м. Бучач                     № 525  - од  

 

 

Про внесення змін до  обсягу субвенції

 з державного бюджету України

місцевим бюджетам

 

 

Відповідно до ст.18 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, наказу Міністерства фінансів України від 28 січня 2002 року  № 57 ” Про затвердження документів, що застосовуються в процесі виконання бюджетів” із внесеними змінами до нього, п.12.1 рішення районної ради № 248 від 30 грудня 2016 року „Про районний бюджет на 2017 рік”.

 

      1. Зменшити обсяг видатків  загального фонду районного бюджету в сумі   20700,00 грн.

             1.1. За функціональною класифікацією видатків:

       КПКВК 1511060 „Забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей-сиріт і дітей , позбавлених батьківського піклування , в дитячих будинках ( у т ч сімейного типу ,прийомних сім’ях ), в сім’ях  патронатного вихователя” – 20700,00 грн.(КЕКВ 2730 – 20700,00 грн.).

          

 

2.Зменшити обсяг доходів загального фонду районного бюджету в сумі 20700,00 грн. по коду 41035800- субвенціія  з  державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам  за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" , оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату  соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя .

 

           3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації ( Ковбаса М.В.) внести відповідні зміни до розподілу доходів та видатків на 2017 рік головних розпорядників коштів районного бюджету в розрізі видів допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям , інвалідам з дитинства , дітям –інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами 1 чи 2групи внаслідок психічного розладу  ,  які затверджені рішенням районної ради № 248 від 30 грудня 2016 року „Про районний бюджет на 2017 рік”.

 

           4.Дане розпорядження затвердити на черговій сесії районної ради.

 

           5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної

державної  адміністрації                                                             В.В.БЕБИХ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема