Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Протокол №4 засідання Громадської ради при Бучацькій райдержадміністрації


Протокол № 4

засідання Громадської ради при Бучацькій райдержадміністрації

 

м. Бучач                                                                        від 12 грудня  2017 року

 

Присутні: 

члени Громадської ради в кількості  10 осіб (список додається).

Відсутні:  

члени Громадської ради в кількості 7 осіб: Витягловський А.М., Гребеньовський В.М., Ільчик Г.В., Кобіта Б.Б., Косовський Я.В.,  Пізнюк Г.М., Помазанська Л.Й.

Запрошені:

Кузь Іван Іванович – перший заступник голови районної державної адміністрації; Слободян Марія Павлівна – керівник апарату районної державної адміністрації; Мосціпан Йосиф Михайлович – міський голова м. Бучач; керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

      

Порядок денний:

 

         1. Про благоустрій міста Бучач (упорядкування реклами, парковки, вуличної торгівлі, зупинок, тощо).

         2. Про стан пасажирських перевезень в районі, забезпечення перевезень пільговиків, стан доріг.

3. Про соціальне забезпечення учасників антитерористичної операції.

4. Про відновлення діяльності ФК «Колос».

         5. Про затвердження плану роботи громадської ради при Бучацькій райдержадміністрації на 2018 рік.

        

         1. Слухали: «Про благоустрій міста Бучач (упорядкування реклами, парковки, вуличної торгівлі, зупинок, тощо)».

 

            З інформацією про благоустрій міста Бучач (упорядкування реклами, парковки, вуличної торгівлі, зупинок, тощо) виступив міський голова Йосиф Мосціпан, який відзначив, що питання благоустрою міста є приоритетним в роботі міської ради. Так при формуванні бюджету на кожен рік завжди окремим рядком передбачаються кошти на благоустрій міста. Основними і постійними видатками на благоустрій є утримання двірників і вуличне освітлення. Збором твердих побутових відходів займається Бучацьке ККП.

Парковка проводиться ПП Гнатишин, який здобув це право на конкурсній основі. Розмір плати становить 32 копійки за 1 м2 територій в день.

Реклама  встановлюється на основі рішення виконкому міської ради, проте більшість підприємців, які мають власні торгові знаки встановлюють на них рекламу без дозволу міськвиконкому. Великою проблемою в місті є стихійна вулична торгівля, яка проводиться в центрі міста Бучач на площі Ринок.

На даний час міською радою розробляється проект на реконструкцію площі Ринок під сквер, де планується встановити лавки, клумби, фонтани, тощо (довідка додається).

 

2. Слухали: «Про стан пасажирських перевезень в районі, забезпечення перевезень пільговиків, стан доріг».

 

Виступив: Іван Лесюк -  начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації з інформацією про стан пасажирських перевезень в районі, забезпечення перевезень пільговиків, стан доріг. За його словами, відповідно до погодженого Тернопільською ОДА та затвердженого Бучацького РДА на 2017 рік реєстру приміських автобусних маршрутів Бучацького району в районі налічується 29 приміських автобусних маршрутів, 8 з яких обслуговує ТОВ «Бучацьке АТП-16139» та 21 приватний перевізник. Протягом січня –жовтня поточного року послугами пасажирського транспорту скористалися 1 млн.496 тис. пасажирів. На території району функціонує 2 автобусні станції. За даними ТОВ «Тернопільавтотранс 16100» протягом 3-ох кварталів 2017 року АС Бучач обслужила 68951 пасажирів, з них – 279 пільгових, а АС Золотий Потік обслужила 689305 пасажирів, з них – 124 пільгові.

Що стосується пільгових перевезень, то Іван Лесюк зазначив, що на сьогоднішній день діє усна домовленість між райдержадміністрацією, як замовником перевезень та приватними перевізниками приміських автобусних маршрутів району і ТзОВ «Бучацьке АТП-16139», згідно якої вони здійснюють пільгові перевезення за власні кошти громадян таких категорій: учасників АТО та членів сімей загиблих, дітей-сиріт, учасників Другої світової війни та учасників УПА, інвалідів І та ІІ груп загального захворювання, школярів у навчальний період (вони сплачують 50% вартості проїзду).

Доповідаючи про стан доріг у Бучацькому районі Іваном Лесюком було відзначено, що у 2017 році проводились роботи по ремонту автомобільних робіт державного значення на суму 3857,7 тис. грн., місцевого значення на суму 11644,8 тис. грн.. Окрім того виконанні роботи по ремонту комунальних доріг на загальну суму – 4067, 26 тис. грн. (довідка додається).    

 

3. Слухали: «Про соціальне забезпечення учасників антитерористичної операції».

 

Виступив: Євген Щербатий -  начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, який проінформував, що в управлінні на обліку зареєстровано 131 учасник бойових дій-учасників АТО та 1 інвалід війни – учасник АТО. Щорічно до 5 травня учасника АТО надається грошова допомога з коштів державного бюджету. Розмір допомоги щороку встановлюється Постановою КМУ і він становив: в 2015 р. – 875 грн; в 2016 році – 920 грн.; в 2017 році – 1200 грн.. Також здійснюється психологічна реабілітація, санаторно-курортне оздоровлення та професійна підготовка та перепідготовка учасників АТО.З районної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота»на 2016-2020 роки за заявами учасників АТО надається грошова допомога на лікування. За 2017 рік виплачено допомогу на суму 6000 гривень.   

 

4. Слухали: «Про відновлення діяльності ФК «Колос»

 

Виступила: Галина Годз -  головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, яка повідомила, що у районі діє Програма розвитку футболу 2016-2020 роки. Згідно програми, фінансування з районного бюджету відбувалось ще у 2015 році у сумі 100 тисяч гривень. Відповідно і в тому році відбулись останні матчі. За два останні роки кошти з районного бюджету не виділялись. ФК «Колос» не закритий, але щоб його відновити, необхідні кошти орієнтовно 300 тис. гривень на рік.

    

         5. Слухали: «Про затвердження плану роботи громадської ради при Бучацькій райдержадміністрації на 2018 рік».

 

Виступив: голова громадської ради О.Б.Нищій, який запропонував вносити пропозиції щодо Плану роботи громадської ради при Бучацькій райдержадміністрації на 2018 рік.

До обговорення даного питання долучились члени громадської ради при Бучацькій РДА, які внесли свої пропозиції. 

 

ВИРІШЕНО:

 

1. Інформацію міського голови про благоустрій міста Бучач (упорядкування реклами, парковки, вуличної торгівлі, зупинок, тощо) взяти до відома.

1.1. Рекомендувати голові міськвиконкому Бучацької міської ради:

1.1.1. забезпечити на засіданні виконкому розгляд питання щодо впорядкування зовнішньої реклами;

1.1.2. вжити заходів щодо демонтажу реклами, яка розміщена без дозволу;

1.1.3. забезпечити роботу щодо облаштування міських зупинок.

1.1.4 розглянути можливість облаштування тротуарної доріжки від зупинки «Спиртзаводу» до автопарку.

  

Голосували: «За» – 10 «Проти» – 0, «Утрималось» – 0.

 

2. Інформацію начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації про стан пасажирських перевезень в районі, забезпечення перевезень пільговиків, стан доріг взяти до відома.

2.1 Рекомендувати районній  державній адміністрації:

2.1.1. Активізувати діяльність робочої групи щодо виконання договорів по перевезенню пасажирів з метою забезпечення роботи пасажирського транспорту у вихідні та святкові дні згідно з визначеним графіком.

 

Голосували: «За» – 10 «Проти» – 0, «Утрималось» – 0.

 

3. Інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації про соціальне забезпечення учасників антитерористичної операції взяти до відома.

3.1. Рекомендувати районній  державній адміністрації:

3.1.1. Надати пропозиції на розгляд сесії районної ради щодо збільшення суми коштів на виділення матеріальної допомоги учасник АТО та підтримки районної спілки воїнів – учасників АТО Бучацького району.

 

Голосували: «За» – 10 «Проти» – 0, «Утрималось» – 0.

 

4. Інформацію головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації про відновлення діяльності ФК «Колос» взяти до відома.

4.1. Питання додатково розглянути у 2018 році (Згідно плану).

 

Голосували: «За» – 10 «Проти» – 0, «Утрималось» – 0.

 

5. Затвердити план роботи громадської ради при Бучацькій РДА на 2018 рік (план роботи додається).

 

Голосували: «За» – 10 «Проти» – 0, «Утрималось» – 0.

        

Головуючий                                                                           О.Б. НИЩІЙ

 

Секретар                                                                                     Г.І. ЯВОРСЬКА
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема