Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 499-од від 07 грудня 2017 року Про організацію та проведення в районі свята Миколая, новорічних і різдвяних свят для дітей та юнацтва


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

від     07   грудня  2017 року                              м. Бучач                               № 499-од

 

Про організацію та проведення

в районі свята Миколая,

новорічних і  різдвяних свят        

для дітей та юнацтва

 

Відповідно до статей 22 і 23 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25 грудня 2017 року № 765 «Про організацію та проведення в області свята Миколая, новорічних і різдвяних свят для дітей та юнацтва», з метою відзначення в районі свята Миколая, новорічних і різдвяних свят, організації змістовного дозвілля дітей та юнацтва,  виховання поваги до народних традицій:

1. Затвердити заходи з організації та проведення в районі свята Миколая, новорічних і різдвяних свят для дітей та юнацтва, що додаються.

2. Управлінню праці та соціального захисту населення, відділам освіти, молоді та спорту, культури,  національностей, релігій і туризму, службі у справах дітей райдержадміністрації; Бучацькому районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; виконавчим комітетам міської, селищної та сільських рад району:

1) забезпечити виконання заходів, затверджених цим розпорядженням;

2) організувати   проведення  в  усіх  населених  пунктах,  навчально- виховних закладах району під час зимових шкільних канікул новорічних ранків, карнавалів, святкових різдвяних дійств із залученням професійних і аматорських художніх колективів та виконавців;

3) організувати проведення спортивних змагань, екскурсій, туристичних поїздок, відвідування школярами театрів, музеїв, пам’яток історії та культури, а також активізувати діяльність шкільних секцій, факультативів.

3. Поліції превентивної діяльності Бучацького районного відділення Теребовлянського відділу поліції ГУНП Тернопільської області вжити заходів щодо реалізації піротехнічних засобів у встановленому порядку.

 

4. Службі  у  справах  дітей   райдержадміністрації   спільно  з  Поліцією превентивної діяльності Бучацького районного відділення Теребовлянського відділу поліції ГУНП Тернопільської області провести заходи з виявлення дітей, які залишились без догляду, та забезпечити розміщення їх у закладах соціального захисту для неповнолітніх.

5. Бучацькому відділенню поліції Теребовлянського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області забезпечити громадський порядок під час проведення масових культурно-мистецьких заходів та супровід автотранспорту з перевезення дітей до місць проведення заходів, посилити охорону правопорядку в населених пунктах району під час проведення традиційних новорічно-різдвяних дійств.

6. Відділу організаційної роботи, комунікацій з громадськістю та звернень громадян апарату райдержадміністрації забезпечити  під час зимових канікул широке висвітлення заходів щодо проведення свята Миколая, новорічних і різдвяних дійств в районі.

7. Управлінню праці та соціального захисту населення, відділам освіти, молоді та спорту, культури,  національностей, релігій і туризму, службі у справах дітей райдержадміністрації; Бучацькому районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; виконавчим комітетам міської, селищної та сільських рад району про проведену роботу інформувати відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації до 26 січня 2018 року.

8. Відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації забезпечити координацію роботи і узагальнення інформації щодо організації змістовного дозвілля дітей району під час новорічних і різдвяних свят 2017-2018 років та про виконання цього розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 01 лютого 2018 року.

9. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 16 грудня 2016 року № 589-од „Про організацію та проведення в районі свята Миколая, новорічних і різдвяних свят для дітей та юнацтва”.

10. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЮ І.О.

 

  Голова районної державної

            адміністрації                                                                                                   В.В.БЕБИХ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема