Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 457-од від 14 листопада 2017 року Про організацію забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні)захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживанняУКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 14 листопада  2017 року        м. Бучач                                    № 457-од

 

Про організацію забезпечення громадян,

які страждають на рідкісні (орфанні)захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 160 «Про затвердження Порядку забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 31 жовтня 2017 року № 691-од «Про організацію забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання» та з метою здійснення контролю за організаційними заходами щодо забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання, що закуповуються за рахунок коштів місцевого бюджету, в закладах охорони здоров’я:

1. Затвердити план заходів з організації забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання, що закуповуються в районі за рахунок коштів місцевого бюджету (далі - план заходів), що додається.

2. Виконавцям заходів:

1) забезпечити організацію виконання плану заходів;

2) при формуванні місцевого бюджету на 2018-2019 роки передбачити видатки на фінансування заходів щодо забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання;

3) про стан виконання зазначених заходів інформувати  відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації до 20 січня та 15 липня  упродовж 2018-2020 років.

             3. Відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації (ГОЛОД Т.В.)  забезпечити координацію роботи та узагальнення матеріалів щодо виконання плану заходів та про стан реалізації розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 05 лютого та  25 липня 2018-2020 років.

            4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 жовтня 2015 року №452 «Про організацію забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання»  

 4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації  ПОГОНЦЯ І.О..

 

 

 

     Голова     районної

 державної адміністрації                                                                В.В.БЕБИХ                                                                             
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема