Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№443-од від 03 листопада 2017 року Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)Національному Заповіднику «Замки Тернопілля»


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 03 листопада  2017 року         м. Бучач                                         №443-од

 

Про затвердження технічної

документації із землеустрою

 щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості)Національному

Заповіднику «Замки Тернопілля»

 

Розглянувши клопотання Національного Заповідника «Замки Тернопілля»

та технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для забезпечення охорони об’єктів культурної спадщини в межах населеного пункту за адресою: с.Язловець вул.Центральна,31 Бучацького району, Тернопільської області, керуючись статтями 6,21 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”,статтями 17,53, 125 Земельного кодексу України, Закону України “Про землеустрій”, «Про Державний земельний кадастр», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухому майно та їх обтяжень»:

1. Затвердити технічну документацію їз землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Національному заповіднику «Замки Тернопілля» для забезпечення охорони об’єкта культурної спадщини ( Замок  ХVст.) в с.Язловець, вул.Центральна,31 Бучацького району, Тернопільської області в межах населеного пункту.

2. Передати Національному заповіднику «Замки Тернопілля» для забезпечення охорони об’єкта культурної спадщини в постійне користування земельну ділянку площею 0,7000га (кадастровий номер 6121288400:02:001:0512) для забезпечення охорони об’єктів культурної спадщини (Замок ХVст.) на території с.Язловець, вул.Центральна,31 Бучацького району, Тернопільської області.

3.Зобовязати НЗ «Замки Тернопілля»:

1) провести державну реєстрацію права користування земельною ділянкою  установленому законом порядку;

2) виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

4. Відділу загального діловодства та контролю апарату райдержадміністрації у строк не пізніше п’яти робочих днів після прийняття розпорядження, подати Відділу Держгеокадастру у Бучацькому районі завірену копію даного розпорядження для внесення відомостей до Державного земельного кадастру.

  5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 Голова районної

державної  адміністрації                                                                  В.В.БЕБИХ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема