Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 432-од від 31 жовтня 2017 року Про план заходів з реалізації в районі І етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки


 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від  31 жовтня 2017  року      м. Бучач                         № 432-од

Про план заходів з реалізації в районі

І етапу Національної стратегії реформування

системи інституційного догляду та

виховання дітей на 2017-2026 роки

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від                     09.08.2017 року № 526-р „Про Національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки та план заходів з реалізаціїїї І етапу”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25.10.2017 року № 675-од «Про план заходів з реалізації в області І етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки»:

1. Затвердити план заходів з реалізації в районі І етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки (далі - план заходів), що додається.

2. Визначити відповідальним за координацію виконання плану заходів заступника голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЯ І.О., а службу у справах дітей райдержадміністрації координатором реалізації Стратегії.

3. Відповідальним виконавцям плану заходів, затвердженого цим розпорядженням:

1) забезпечити його виконання та про проведену роботу інформувати службу у справах дітей районної державної адміністрації щороку до 01 лютого та 01 липня;

2) подати до 01 лютого 2019 року службі у справах дітей районної державної адміністрації пропозиції до проекту плану заходів з реалізації II етапу Стратегії (далі - пропозиції).

4. Службі у справах дітей районної державної адміністрації забезпечити узагальнення інформації і про стан виконання розпорядження інформувати  районну державну адміністрацію щороку до 05 лютого та 05 липня.

5. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЮ І.О.

 

Голова районної державної

          адміністрації                                                                                 В.В. БЕБИХ

 

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема