Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№419-од від 27 жовтня 2017 року Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)Управлінню містобудування та архітектури обласної державної адміністрації


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 27 жовтня  2017 року         м. Бучач                                         №419-од

 

Про затвердження технічної

документації із землеустрою

 щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості)Управлінню містобудування

та архітектури обласної державної

адміністрації

 

Розглянувши клопотання Управління містобудування та архітектури Тернопільської обласної державної адміністрації та технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для забезпечення охорони об’єктів культурної спадщини в межах населеного пункту за адресою: м.Бучач, вул. Замкова, Бучацького району, Тернопільської області, керуючись статтями 6,21 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17,53, 125 Закону України “Про землеустрій”, «Про Державний земельний кадастр», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухому майно та їх обтяжень»:

1. Затвердити технічну документацію їз землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Управлінню містобудування та архітектури обласної державної адміністрації для забезпечення охорони об’єкта культурної спадщини ( Замок  ХVІ-ХVІ ст.) в м.Бучач, вул. Замкова, Бучацького району, Тернопільської області в межах населеного пункту.

2. Передати Управлінню містобудування та архітектури обласної державної адміністрації для забезпечення охорони об’єкта культурної спадщини в постійне користування земельну ділянку площею 0,6200га (кадастровий номер 6121210100:02:003:1864) для забезпечення охорони об’єктів культурної спадщини (Замок ХVІ-ХVІст.ст.) на території м.Бучач, вул.Замкова, Бучацького району, Тернопільської області.

3. Рекомендувати Управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації:

1) провести державну реєстрацію права користування земельною ділянкою  установленому законом порядку;

2) виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

4. Відділу загального діловодства та контролю апарату райдержадміністрації у строк не пізніше п’яти робочих днів після прийняття розпорядження, подати Відділу Держгеокадастру у Бучацькому районі завірену копію даного розпорядження для внесення відомостей до Державного земельного кадастру.

  5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 Голова районної

державної  адміністрації                                                                  В.В.БЕБИХ

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема