Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 413-од від 25 жовтня 2017 року Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації в районі Національної стратегії з оздоровчої рухової активності на період до 2025 року «Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація»


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

від  25 жовтня 2017 року               м. Бучач                      № 413-од

                                        

Про затвердження плану заходів на 2018 рік

щодо реалізації  в районі Національної стратегії

з оздоровчої рухової активності на період до 2025 року

«Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація»

 

Відповідно до Указу Президента України від 09 лютого 2016 року № 42/2016 «Про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 р. №548-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», на 2018 рік», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29 вересня 2017 року № 605-од «Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності на період до 2025 року «Рухова активність здоровий спосіб життя – здорова нація»:

1. Затвердити план заходів на 2018 рік щодо реалізації в районі Національної стратегії з оздоровчої рухової активності на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» (далі – План заходів), що додається.

2. Виконавцям Плану заходів забезпечити його виконання, про що інформувати районну державну адміністрацію до 25 грудня 2018 року.

3. Відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації забезпечити узагальнення матеріалів та інформувати управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації до 01 січня 2019 року.

            4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної  державної адміністрації ПОГОНЦЯ І.О.

 

Голова районної державної

          адміністрації                                                      В.В.БЕБИХ           
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема