Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№403-од від 12 жовтня 2017 року Про відзначення у 2017 році в районі Дня захисника України


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 12 жовтня   2017 року         м. Бучач                                  №403-од

 

 

Про відзначення у 2017 році

в районі Дня захисника України

         

     

            Відповідно   до   Указу Президента України від 14 жовтня 2014 року № 806/2014 «Про День захисника України», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 09 жовтня 2017 року № 626-од «Про відзначення у 2017 році в області Дня захисника України», з   метою вшанування бойового подвигу громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу,                  посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій, належного відзначення Дня захисника України:  

 

  1.Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення у 2017 році в районі Дня захисника України у складі згідно з додатком.  

              2. Затвердити заходи з підготовки та відзначення у 2017 році в районі Дня захисника України (далі заходи), що додаються.

  3. Структурним підрозділам районної державної, виконавчим комітетам міської, селищної та сільських рад забезпечити виконання заходів, затверджених цим розпорядженням та про проведену роботу інформувати відділ культури, національностей, релігій і туризму районної державної адміністрації до 20 жовтня 2017 року.

  4. Відділу культури, національностей, релігій і туризму районної державної адміністрації (КОВАЛКУ А.М.) забезпечити координацію роботи щодо виконання і про стан реалізації розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 25 жовтня 2017 року.

 5.Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЮ І. О.

 

 

Голова районної державної

            адміністрації                                                                                              В.В.БЕБИХ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема