Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 392-од від 06 жовтня 2017 року Про заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту, перевезень пасажирів та вантажів у зимовий період 2017/2018 року


 

 

                                                      

 

 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

                                     від  06 жовтня 2017 року        м. Бучач                                № 392-од

 

 

Про заходи щодо забезпечення

безперебійного руху транспорту,

перевезень пасажирів та вантажів

у зимовий період 2017/2018 року

 

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29 вересня 2017 року №608-од «Про заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту, перевезень пасажирів та вантажів у зимовий період 2017/2018 року», з метою забезпечення безперебійного руху транспорту у зимовий період:

1. Рекомендувати начальникам залізничних станцій м.Бучач, с.Пишківці розробити та організувати виконання заходів по ліквідації наслідків можливих стихійних явищ і обставин, що впливають на залізничний рух в межах їх дистанцій колій на зимовий період 2017/2018 року, та забезпечити безперебійний рух.

2. З метою забезпечення потреби ДТГО «Львівська залізниця» у виділені робочої сили і транспортних засобів дистанціям колії по району на зимовий період 2017/2018 років та ліквідації наслідків можливих стихійних наслідків і обставин, що впливають на залізничний рух пропонуємо виділити робочу силу та автотранспорт для дистанції колії.

 

 Назва підприємства

Кількість людей

Кількість автотранспорту

а) залізнична станція с.Пишківці

 

 

ТзОВ «Бучачагрохлібпром»

10

1

б) залізнична станція м.Бучач

 

 

ТзОВ «Бучачагрохлібпром»

5

1

ЗАТ «Бучацький сирзавод»

5

 

Бучацьке УМС і ПС

5

1

 

3. Виконавчим комітетам Бучацької міської, Золотопотіцької селищної та сільських рад району забезпечити безпечні умови руху автотранспорту протягом всього зимового періоду.

 

4. Рекомендувати керівникам сільськогосподарських підприємств району:

1) до 10 жовтня поточного року укласти з філією «Бучацький райавтодор» договори на обслуговування шляхів району в межах господарств.

2) до 1 листопада 2017 року вивезти необхідну кількість протибуксировочних матеріалів для підсипки їх на підйомах, спусках, поворотах і автобусних зупинках, на шляхах місцевого та внутрігосподарського значення.

3) Для підсипки та розчистки шляхів закріпити за відповідними ділянками доріг необхідну кількість людей та механізмів.

4) ТзОВ «Бучацьке АТП-16139», УМС і ПС на договірних умовах виділити філії «Бучацький райавтодор» транспорт та механізми (з паливно-мастильними матеріалами і обслуговуючим персоналом) на період очистки шляхів від снігових заметів.

5. Рекомендувати філії «Бучацький райавтодор»:

1) до 15 жовтня 2017 року створити страховий запас паливно-мастильних матеріалів, необхідних для зимового утримання шляхів, а саме:

- дизпалива – 3 тонни,

- бензину    –  2 тонни.

2) Завершити до 9 жовтня 2017 року ремонт і підготовку снігоочисної та посипаної техніки і відповідного обладнання.

3) Розробити і затвердити по кожному населеному пункту району план боротьби із снігозаметами, ожеледдю, скласти графіки посипки небезпечних ділянок доріг протибуксируючими матеріалами.

4) Підготувати комплекти знаків для оперативного закриття проїзду на дорогах в період раптової ожеледі, а також виготовити до 1 листопада 2017 року необхідну кількість віх для встановлення їх на небезпечних ділянках доріг під час снігових заметів.

6. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту районної державної адміністрації про проведену роботу інформувати райдержадміністрацію та управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства облдержадміністрації до 10 листопада 2017 року.

7. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 22 вересня 2016 року №439-од «Про заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту, перевезень пасажирів та вантажів у зимовий період 2016/2017 року».

8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

      Голова районної державної

      адміністрації                                                                             В.В.БЕБИХ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема