Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 391-од від 05 жовтня 2017 року Про початок опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2017-2018 років


 

 

                                                      

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від  05 жовтня 2017 року        м. Бучач                                № 391-од

 

 

 Про початок опалювального

 сезону  в осінньо-зимовий

 період 2017-2018 років

 

      На виконання ст. 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 1996 року №619 «Про затвердження норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників», у зв’язку з  стрімким зниженням температури зовнішнього повітря та відповідно до державних санітарних правил і норм повітря у приміщеннях:

      1.  Розпочати опалювальний сезон  06 жовтня 2017 року  для споживачів  соціальної  сфери , а  з  15 жовтня 2017 року  - для інших категорій споживачів району.

      2.  Бучацькому управлінню з експлутації газового господарства ВАТ „Тернопільгаз” (КАЧУР М.С.) організувати   розпломбовування опалювальних  приладів та додаткове інформування  споживачів про дотримання Правил безпеки систем газопостачання при користуванні газом.

      3. Опалення та подачу теплової енергії забезпечити лише приміщення , які підготовлені до роботи в осінньо-зимовий період, на підставі замовлень споживачів.

      4. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (КРИСЛАТА С.В.) забезпечити подання інформації у Бучацьке управління з експлуатації газового господарства ВАТ  „Тернопільгаз” про розмір призначених субсидій.

      5.   Редакції районної газети «Нова доба» (ТРАКАЛО В.Й.), районному радіомовленню (ШМИГА Я.Я.) висвітлити зміст  данного розпорядження жителям району.

       6.    Контроль за виконанням даного розпорядження   покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації КУЗЯ І.І.

 

 

            Голова районної

       державної адміністрації                                                       ВВ.БЕБИХ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема