Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№366-од від 14 вересня 2017 року Про план заходів з імплементації розділу V «Економічне та галузеве співробітництво» Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами – членам, з іншої сторони, на 2017 – 2019 роки


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від   14 вересня  2017 року                     м. Бачач                                                           №366-од

 

Про план заходів з імплементації розділу V

«Економічне та галузеве співробітництво»

Угоди про асоціацію між Україною,

з однієї сторони, та Європейським Союзом,

Європейським співтовариством з

атомної енергії і їхніми державами – членам,

з іншої сторони, на 2017 – 2019 роки

        

       На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 року №503-р «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 року №847» та розпорядження  голови обласної державної адміністрації  від 22 серпня 2017 року №495 «Про план заходів з імплементації розділу V «Економічне та галузеве співробітництво» Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами – членами, з іншої сторони, на 2017 – 2019 роки:

         1.Затвердити план  заходів  з  імплементації розділу V «Економічне та галузеве співробітництво» Угоди  про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством  з атомної енергії і їхніми державами – членами, з іншої сторони, на 2017 -2019 роки   (далі -  план заходів), що додається.

2.      Виконавцям  забезпечити  реалізацію  плану  заходів  та  про  хід  його

виконання інформувати відділ економічного розвитку  та районну державну адміністрацію щокварталу до 01 числа  місяця, що настає за звітним періодом, протягом  2017– 2019років.

3.      Відділу економічного розвитку забезпечити узагальнення інформації та

 подати в управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу обласної державної адміністрації щокварталу до 05 числа місяця, що настає за звітним періодом, протягом 2014 – 2017 років.

          4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 12 листопада 2014 року №349 – од «Про імплементацію Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами – членами, з іншої сторони.

5.      Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого  заступника

голови районної державної адміністрації   КУЗЯ І.І.

 

Голова районної державної

             адміністрації                                                                                   В. В. БЕБИХ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема