Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№348-од від 06 вересня 2017 року Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 06 вересня   2017 року         м. Бучач                                         №348-од

 

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо інвентаризації земельної ділянки

 

 

Розглянувши клопотання ТОВ«Перспектива2» про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок, які перебувають у користуванні ТОВ«Перспектива2» на території Трибухівської та Пишківської сільських рад  за межами населеного пункту, керуючись ст.ст.17,122, пунктом 12 «Перехідних положень» Земельного кодексу України, ст.35 Закону України «Про землеустрій», ст.ст.6,21,41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації».

1. Надати дозвіл ТОВ «Перспектива2» дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок, які перебувають у  користуванні ТОВ «Перспектива2» (згідно довідки відділу у Бучацькому районі головного Управління Держгеокадастру у Тернопільській області) на території:

- Трибухівської сільської ради, загальна площа земель – 95.3578га (сільськогосподарські землі- всього 47.4278га, сільськогосподарські угіддя всього 9.0247га, багаторічні насадження- 4.1200га, в тому числі садів- 4.1200га. пасовища 4.9047га), під господарськими будівлями та дворами – 36.7131 га; під господарськими шляхами 1.6900га. Ліси та інші лісовкриті площі – всього 28.4600га, криті заболочені землі – всього 19.47 га в тому числі болота- 3.3800 га. ,під ставками 16.0900га.;

-  Пишківської сільської ради, загальна площа земель – 15.2900га, всього сільськогосподарські землі в тому числі сільськогосподарські угіддя: з них всього – 5.5300 га (пасовища – 5.5300га , під господарськими будівлями та дворами – 9.7600 га).

2.Замовити технічну документацію в органах, які мають дозвіл на (ліцензію) на виконання таких робіт.

3. Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель подати на розгляд та затвердження у встановленому законом порядку

     4. Відділу загального діловодства та контролю апарату райдержадміністрації у строк не пізніше п’яти робочих днів після прийняття розпорядження, подати Відділу у Бучацькому районі  Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області завірену копію даного розпорядження для внесення відомостей до Державного земельного кадастру.

 5 . Контроль за виконанням даного розпорядження  залишаю за собою.

 

 Перший заступник голови
 районної державної  адміністрації                                                І.І.КУЗЬ

                                                                                
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема