Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№338-од від 31 серпня 2017 року Про стан виконавської дисципліни з реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голови облдержадміністрації, власними рішеннямиБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації     

   

                                              від 31 серпня  2017 року        м. Бучач           338-од                

 

Про стан виконавської дисципліни з реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голови облдержадміністрації, власними рішеннями

З метою підвищення рівня виконавської дисципліни з реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голови обласної державної адміністрації, відповідно до Указу Президента України від 19 лютого 2002 року № 155/2002 "Про порядок організації та здійснення контролю за виконанням указів, розпоряджень і доручень Президента України", керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 червня 2017 року № 383-од «Про стан виконавської дисципліни з реалізації завдань, визначених нормативно - правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голів обласної та районної адміністрації:

    1. Аналітичну довідку про стан виконавської дисципліни з реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голів обласної  та  районної державних адміністрацій у структурних підрозділах райдержадміністрації  взяти до відома .

           2. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації з метою належної організації контролю за виконанням  нормативно - правових актів та власних рішень:

1)   вжити додаткових заходів щодо оперативності розгляду контрольних документів, забезпечення їх змістовного та своєчасного виконання;

               2)          провести моніторинг усіх розпорядчих документів голови
райдержадміністрації ,  що перебувають на контролі у структурних підрозділах 
та вжити відповідних заходів щодо зняття з контролювиконання окремих завдань, реалізацію яких завершено .

3.Відділу економічного розвитку райдержадміністрації (БАБІЙ І. М.):

 - вжити невідкладних заходів щодо забезпечення виконання програмних завдань з реалізації обсягів промислової продукції.

4.   Бучацькій об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління ДФС у Тернопільській області (ЯЦИНА М.В.), Бучацькому об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Тернопільської області (БОБИН М.Р.) :

- вживати дієвих заходів щодо забезпечення повноти сплати всіх належних до бюджету та Пенсійного фонду платежів.

3.   Начальнику відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації ( Гавловському М.С.) провести відповідну роботу щодо створення опорних навчальних закладів та завершити їх юридичне оформлення .

          4.   Відділу з питань агропромислового розвитку райдержадміністрації вжити заходів щодо стабілізації чисельності  поголів’я свиней та нарощування виробництва м’яса  у сільськогосподарських підприємствах .

      5. Вказати виконавчим комітетам Язловецької (КУРМИ ЛО О. І.), Передмістянської (ТАНЯК Б.М) та Озерянської (СИРОТЮК А.М.) сільських рад на недостатню роботу по виконанню плану власних доходів за перше півріччя 2017 року.  

6. Відділу загального діловодства та контролю апарату райдержадміністрації  постійно проводити всеохоплюючий моніторинг ходу реалізації вимог нормативно-правових актів центральних органів виконавчої влади, розпоряджень і доручень голів обласної  та  районної державних адміністрацій , протокольних рішень та інформувати про стан справ голову районної державної адміністрації.

       7.  Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 01 грудня 2016 року № 539 -од  «Про стан виконавської дисципліни з реалізації завдань, визначених нормативно -правовими актами Президента України , Кабінету Міністрів України , розпорядчими документами голови облдержадміністрації, власними рішеннями»

8.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова районної  державної                                                                                                                 

         адміністрації                                                                              В.В. БЕБИХ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема