Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№282-од від 13 липня 2017 року Про виділення коштів на придбання житлового будинку


 

УКРАЇНА

БучацЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 13 липня  2017  року      м. Бучач                         №282-од

 

Про виділення коштів на

придбання житлового будинку                                      

Керуючись ст.405 Цивільного кодексу України, ст.18 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», «Про місцеві державні адміністрації», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», відповідно до районної  програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2016-2018 роки, враховуючи рішення комісії щодо вивчення ринку житла Бучацької районної державної адміністрації від  13 липня 2017 року № 1:

            1. Фінансовому управлінні районної державної адміністрації      (КОВБАСІ М.В.) виділити кошти в розмірі  75000 (сімдесять п’ять) тисяч гривень на придбання житлового будинку для дітей, позбавлених батьківського піклування Шуфляди Ольги Володимирівни, 28.11.1999 р.н. та Шуфляди Еріка Володимировича, 02.09.2002 р.н. у селі Киданів, Бучацького району, Тернопільської області.    

         2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  заступника голови районної державної адміністрації  ПОГОНЦЯ І.О.

 

 

  Голова  районної державної 

           адміністрації                                                                             В.В. БЕБИХ  
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема