Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№275-од від 03 липня 2017 року Про участь аматорських художніх колективів та майстрів народної творчості району у ХVІІІ Всеукраїнському фестивалі лемківської культури «Дзвони Лемківщини»


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

   від   03  липня   2017 року               м. Бучач                        №275-од

 

 

 Про участь аматорських художніх

 колективів та майстрів народної

 творчості району у ХVІІІ

 Всеукраїнському фестивалі

 лемківської культури «Дзвони

Лемківщини»

 

      Відповідно до статей 6 і 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження голови обласної державної адміністрації від

26 червня 2017 року № 368-од «Про підготовку та проведення в області ХVІІІ Всеукраїнського фестивалю лемківської культури «Дзвони Лемківщини»

      1.Відділу культури, національностей, релігій і туризму районної державної адміністрації забезпечити участь аматорських художніх колективів та майстрів народної творчості у ХVІІІ Всеукраїнському фестивалі лемківської культури «Дзвони Лемківщини» 5-6 серпня 2017 року в м. Монастирська.

      2. Фінансовому управлінню районної державної  адміністрації профінансувати відділ культури, національностей, релігій і туризму районної державної адміністрації в межах видатків.

      3. Відділу культури, національностей, релігій і туризму районної державної адміністрації забезпечити координацію роботи та участь аматорських художніх колективів та майстрів народної творчості району у ХVІІІ Всеукраїнському фестивалі лемківської культури «Дзвони Лемківщини» і про стан виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 04 вересня 2017 року.

     4. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЮ І.О.

 

      Голова районної

державної адміністрації                                                                            В.В.БЕБИХ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема