Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 286-од від 18 липня 2017 року Про організацію в районі призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України в серпні 2017 року


 


   УКРАЇНА

 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 18 липня 2017 року           м. Бучач                                 № 286-од

 

Про організацію в районі  призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України в серпні 2017 року

 

На виконання Закону України від 25 березня 1992 №2232 ХІІ «Про військовий обов’язок і військову службу» зі змінами, Указу Президента України від 07 липня 2017 року 178/2017 «Про проведення в серпні  2017 року призову громадян України на  військову строкову службу до Національної гвардії України», розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 14 липня 2017 року № 417-од «Про організацію в області призову громадян України на строкову  військову службу до Національної гвардії України в серпні 2017 року», з метою своєчасної та якісної підготовки до проведення призову громадян України чоловічої статі на строкову військову до Національної гвардії України:

1. Затвердити склад районної призовної комісії, що додається.

2. Виконкомам Бучацької міської, Золотопотіцької, Трибухівської громад та сільських рад, керівникам підприємств, установ, організацій та навчальних закладів району:

1) забезпечити проведення призову громадян України  чоловічої статі на строкову військову службу районною призовною комісією згідно з вищевказаним Указом;

2) забезпечити оповіщення і явку призовників на призовну дільницю відповідно графіку проведення призову (згідно додатку 1).

3) у період проведення призову організувати і провести “Дні призовника” із залученням представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, молодіжних і ветеранських організацій, військових частин.

3. Першому заступнику голови райдержадміністрації КУЗЮ І.І.

1) забезпечити виділення автомобільного транспорту для доставки призовників на обласний збірний пункт і в медичні заклади м. Тернополя для обстеження згідно заявки райвійськкомату, яку подати за тиждень до початку відправок.

2) закріпити автомобільний транспорт на період відправки молодого поповнення на обласний збірний пункт (згідно додатку 2).

3) щоденно у робочі дні передбачити виділення автотранспорту із заправкою для якісного оповіщення та розшуку призовників, які ухиляються від проходження медичного огляду та районної призовної комісії за рахунок підприємств, установ та організацій району.

4. Керівникам підприємств, установ, організацій та органам місцевого самоврядування виконавчих комітетів міської, селищної, сільських рад забезпечити контроль за прибуттям призовників і військовозобов’язаних за викликом до Бучацького районного військового комісаріату. Подавати списки до органів Національної поліції щодо громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку, для їх розшуку, затримання і доставки до Бучацького районного військового комісаріату згідно Постанови КМУ від 07 грудня 2017 року № 921 “Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних”.

5. Рекомендувати Бучацькому ВП ГУНП в Тернопільській області створити групу розшуку призовників, які ухиляються від проходження призовної медичної комісії, та призову до лав Національної гвардії України за поданням призовної комісії у встановленому Законом порядку, проводити розшук, затримання та доставку до військового комісаріату громадян, які ухиляються від призову та забезпечити підтримання громадського порядку під час роботи призовної комісії та в дні відправки призовників на обласний збірний пункт (вул. Тролейбусна, 5 м. Тернопіль).

6.  Бучацькій ЦКРЛ:

1) виділити на період призову лікарів та середній медичний персонал для роботи на районній призовній дільниці, що можуть забезпечити безумовне виконання вимог по медичному освідченню призовників (згідно з      додатком 1).

2) зобов'язати завідувачів відділів Бучацької ЦКРЛ під час проведення призову проводити госпіталізацію призовників тільки за направленням Бучацького районного військового комісаріату, а в інших випадках - з обов'язковим інформуванням відділення комплектування військкомату та документальним підтвердженням. Прийняття на обстеження та лікування призовників проводити позачергово - в день явки призовника з направленням в лікувальний заклад. Забезпечити оформлення та доставку актів обстеження призовників в день виписки з лікувального закладу.

3) забезпечити організоване та своєчасне проведення медичного обстеження в лікувальних закладах. Для проведення цієї роботи забезпечити лікувальні заклади міста необхідними матеріалами та майном. Організувати проведення щеплень, електрокардіологічне обстеження  в приміщенні призовної дільниці Бучацького району, визначення резусу та належності крові - в поліклінічному відділенні Бучацької ЦКРЛ. Серологічний аналіз крові на: антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту "B" (HBsAg), антитіла до вірусу гепатиту "C" (anti-HCV), реакція мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW), провести в поліклінічному відділенні Бучацької ЦКРЛ.

7. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 03 березня 2017 року № 96-од “Про організацію в районі призову громадян України чоловічої статті на строкову військову службу в квітні травні 2017 року”.

8. Військовому комісару Бучацького районного військового комісаріату спільно з редакцією газети “Нова Доба” забезпечити оприлюднення змісту вищевказаного розпорядження.

9. Дане розпорядження набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

10. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЯ І.О.

 

 

 

Голова районної державної                                                                  

         адміністрації                                                                              В.В. БЕБИХ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема