Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№284-од від 18 липня 2017 р. Про заходи щодо сприяння зміцненню національної єдності та консолідації українського суспільства


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від  18 липня 2017  р.             м. Бучач                             №284-од

 

Про заходи щодо  сприяння зміцненню

національної  єдності та консолідації

українського суспільства

 

Відповідно до Указу Президента України від 1 грудня  2016 року             № 534/2016 «Про пріоритетні заходи щодо сприяння зміцненню національної єдності та консолідації українського суспільства, підтримки ініціатив громадськості у цій сфері», Плану організації виконання Указу Президента України від 1 грудня 2016 року №534/2016 «Про пріоритетні заходи щодо сприяння зміцненню національної єдності та консолідації українського суспільства, підтримки ініціатив громадськості у цій сфері», схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 21 грудня 2016 р.(протокол № 60), на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації  від           

29 червня  2017 року №372-од «Про заходи щодо сприяння зміцненню національної єдності та консолідації українського суспільства»,  з метою сприяння зміцненню національної єдності та консолідації українського суспільства, визначення пріоритетних заходів з вирішення цих питань, а також забезпечення взаємодії державних органів з організаціями громадського суспільства з реалізації таких заходів:

1. Затвердити план заходів щодо сприяння в районі зміцненню національної єдності та консолідації українського суспільства, підтримки ініціатив громадськості у цій сфері, (далі – План заходів), що додається.

          2. Відповідальним  виконавцям забезпечити виконання Плану   заходів та про проведену роботу інформувати  районну державну  адміністрацію  до     05  грудня 2017 року.

3.  Відділу організаційної роботи, комунікації з громадськістю та звернень громадян апарату районної державної адміністрації забезпечити координацію роботи та узагальнення матеріалів щодо реалізації  Плану заходів і про виконання  розпорядження інформувати управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей обласної державної адміністрації до        10 грудня 2017 року.

 4. Контроль за виконанням розпорядження покласти заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу обов’язків.

 

      Голова районної                                                                            

державної адміністрації                                                         В.В.БЕБИХ  
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема