Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№265-од від 30 червня 2017 року Про стан підготовки господарств і підприємств агропромислового комплексу до проведення жнив


                                                                                      УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від 30 червня 2017 року                   м.Бучач                                           №265-од

 

Про стан підготовки господарств

і підприємств агропромислового

комплексу до проведення жнив

           

На  виконання доручення голови районної державної адміністрації  від      02  червня 2017 року № 49 «Про підготовку матеріалів на засідання колегії районної державної адміністрації».

В поточному році сільськогосподарськими підприємствами району передбачається зібрати зернові культури на площі 16585 га, в т.ч. ранніх зернових 14061 га.

В господарствах підготовлено до роботи зернозбиральні комбайни, жниварки, зерноочисні машини, токове господарство. Для проведення жнив в господарствах є 43 комбайни,   в приватному секторі - 68.

До проведення жнив стовідсотково готові  комбайни, жатки  і косарки.

З метою зниження навантаження на зернозбиральний комбайн площ зернових культур, скорочення термінів збирання, недопущення втрат врожаю, вирішується питання про залучення комбайнів для проведення жнивних робіт із приватного сектора та промислових підприємств.

Навантаження на  зернозбиральний комбайн  по сільськогосподарських підприємствах становить 420 га, в тому числі,  ранніх зернових - 336 га.

Враховуючи стан готовності зернозбиральної техніки господарств до збирання зернових культур у 2017 році, їх забезпеченість паливно-мастильними матеріалами:

           1. Інформацію відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації «Про стан підготовки господарств і  підприємств агропромислового комплексу до проведення жнив» прийняти до відома.

          2.   Відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації :

           1) до 01 липня 2017 року завершити підготовку зернозбиральної техніки, токів та зерноскладів до проведення збирання ранніх сільськогосподарських культур;

           2) забезпечити достовірний облік і подання сільськогосподарськими підприємствами оперативної звітності щодо збирання врожаю;

          3) сприяти сільськогосподарським підприємствам у залученні зернозбиральних комбайнів із промислових підприємств, комерційних структур, для проведення жнивних робіт в оптимальні терміни;

           4)  вжити організаційних заходів щодо заготівлі сільськогосподарськими підприємствами насіння озимих та ярих сільськогосподарських культур для проведення посіву під урожай 2018 року;

          5) забезпечити організацію безпеки праці та протипожежних заходів під час збирання та сушіння зерна;

           3. Відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, виконавчим комітетам місцевих рад, керівникам сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств:

           1) організувати та здійснити контроль за проведенням обкосів (з прибиранням скошеного) і оборюванням смугою не менше 4 метри завширшки хлібних полів у місцях прилягання їх до лісових та торф’яних масивів, автомобільних шляхів та залізниць, земель сільськогосподарського призначення, які на правах приватної власності належать громадянам;

           2) вжити дієвих заходів щодо заборони спалювання стерні й пожнивних залишків під час збирання врожаю.

          4. Рекомендувати керівникам сільськогосподарських та фермерських господарств:

           1) утримувати в технічно - справному стані і готовності пожежні автомобілі та іншу пристосовану до гасіння пожеж техніку, забезпечити організацію цілодобового чергування належно підготовленого персоналу;

          2) забезпечити встановлення у місцях збирання та заготівлі врожаю матеріалів наочної протипожежної агітації;

           3) здійснити комплекс заходів щодо належного зберігання, забезпечення цілодобової охорони та пожежної безпеки скирт грубих кормів і кормових дворів;

          4) сприяти створенню належних умов для безпечної праці сільським трудівникам під час збиральних робіт, забезпечити дотримання правил пожежної безпеки.

  5. Про хід виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію та департамент агропромислового розвитку  обласної державної адміністрації до 15 серпня 2017 року.

          6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації згідно розподілу обовязків.

 

Голова районної державної                                                                 В.В.БЕБИХ

         адміністрації                                                                
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема