Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№266-од від 30 червня 2017 року Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році


 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 30 червня 2017  року                      м. Бучач                                      №266-од             

 

Про організацію літнього

оздоровлення та відпочинку

дітей у 2017  році

 

  На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням Тернопільської обласної ради від 04 січня 2016 року № 30, районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням сесії районної ради від 10.03.2016 №78 , на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 31 травня 2017 року № 326-од «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році», з метою забезпечення у 2017 році оздоровлення та відпочинку дітей, створення належних умов для творчого і фізичного розвитку дітей у дитячих оздоровчих закладах:

  

 1. Затвердити заходи щодо організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році (далі – заходи), що додаються.

  2. Суб’єктам оздоровчого процесу в районі забезпечити реалізацію цих заходів і про стан їх виконання інформувати відділ освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації щомісяця до 01 числа упродовж червня – жовтня  2017 року.

  3. Відділу освіти, молоді  та спорту районної державної адміністрації узагальнити дану інформацію та про стан виконання заходів інформувати районну державну адміністрацію і відділ сім’ї та молоді обласної державної адміністрації щомісяця до 10 числа  упродовж періоду до 15 жовтня 2017 року.    

  4. Контроль за виконанням даного розпорядження доручити заступнику голови районної державної адміністрації  ПОГОНЦЮ І.О.

 

 Голова  районної державної

         адміністрації                                                                                В.В.БЕБИХ

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема