Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 250-од від 21 червня 2017 року Про затвердження Положення про відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністраціїУКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 21 червня 2017 року           м. Бучач                                 № 250-од

 

Про затвердження Положення

про відділ взаємодії з правоохоронними

органами, оборонної, мобілізаційної та

режимно-секретної роботи апарату

 районної державної адміністрації 

  

Відповідно до статей 5, 17 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», статті 14 Закону України «Про оборону України», статті 44 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету Міністрів України від  27 квітня 2006 р. № 587 «Про затвердження Типового положення про мобілізаційний підрозділ органу державної влади, іншого державного органу» та з метою забезпечення діяльності відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації :  

1. Затвердити Положення про відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації, що додається.

2. Начальнику відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації ТИМЧІЮ В.В. в термін до 01 липня 2017 року розробити та затвердити у встановленому порядку, посадові інструкції начальника відділу та головних спеціалістів відділу.

3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 25 листопада 2015 року № 502-од «Про затвердження Положення про відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації».

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації   СЛОБОДЯН М.П.

  

  

     Голова районної

державної адміністрації                                                                   В.В. БЕБИХ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема