Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№233 - од / 90 від « 09 » червня 2017 року Про організацію та проведення XXVIІ сільських спортивних ігор Бучаччини та участь у XXVIІ сільських спортивних іграх Тернопільщини


     БУЧАЦЬКА РАЙОННА                          БУЧАЦЬКА РАЙОННА РАДА

ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ                                                

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

від   « 09 » червня 2017 року                                  м.Бучач                              №233 - од / 90

 

Про організацію та проведення XXVIІ сільських спортивних ігор Бучаччини та участь у XXVIІ сільських спортивних іграх Тернопільщини

 

Відповідно до Закону України «Про фізичну культуру і спорт», розпорядження голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 31 травня 2017 року №332-од/119 «Про організаційний комітет з підготовки та проведення ХХVII сільських спортивних ігор Тернопільщини», з метою розвитку фізичної культури і спорту серед сільського населення району:

1. Провести 18 червня  2017 року в  м.Бучач на центральному стадіоні «Колос» ХХVІІ районні сільські спортивні ігри.

2.Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення ХХVІІ районних сільських спортивних ігор у складі згідно додатку.

3.Виконавчим комітетам сільських рад, обєднаних територіальних громад забезпечити участь збірних команд у ХХVІІ районних сільських спортивних іграх, які відбудуться 18 червня 2017 року в м.Бучач на центральному стадіоні «Колос».

4. Відділам освіти, молоді та спорту(ГАВЛОВСЬКОМУ М.С.); культури, національностей, релігій і туризму(КОВАЛКУ А.М.), відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, районному ФОК «Колос»(ПАВЛИКІВСЬКОМУ І.О.):

1) здійснити необхідні організаційно-практичні заходи щодо проведення ХХVII сільських спортивних ігор Бучаччини.

5. Голові районного фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос» (ПАВЛИКІВСЬКОМУ І.О.) забезпечити та профінансувати участь команди району в ХХVІІ сільських спортивних ігор Тернопільщини, які відбудуться 9 липня 2017 року в м.Скалат.

6. Відповідальним виконавцям про хід виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 14 липня 2017 року.

7. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації та голови районної ради  від 05.01.2016 року 8-од/10 «Про організацію та проведення підсумки ХXVІ сільських спортивних ігор Бучаччини та участь у ХXVІ сільських спортивних ігор Тернопільщини».

8. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникам районної державної адміністрації та районної ради згідно з розподілом обов?язків.

 

 

 Голова  районної державної          

            адміністрації

 

Голова районної ради

 

                      В.В.БЕБИХ

 

                         В.Й.ФРЕЯК
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема