Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№217-од від 23 травня 2017 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 23 травня  2017 року         м. Бучач                                         №217-од

 

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки в оренду

 

 

 

Розглянувши клопотання Бучацької РОУТМР від 09.05.2017 року про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду в оренду для здійснення аматорського та спортивного  рибальства на території Сороківської сільської ради (за межами населеного пункту) площею 1.2 га, керуючись ст..22,31,58,59,93,124,126 пункту 12 «Перехідних положень» Земельного Кодексу України, ст..50 Закону України «Про землеустрій», ст.6,21,41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Надати дозвіл Бучацькій районній організації УТМР на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду площею 1.2 га в оренду терміном на 15 років для здійснення аматорського та спортивного рибальства на території Сороківської сільської ради (за межами населеного пункту),

2. Бучацькій районній організації УТМР виготовити відповідно до вимог ст..118, 186,186-1 Земельного Кодексу України, з урахуванням ждержавних стандартів, норм і правил виконання робіт проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

3. Розроблену проектну документацію із землеустрою, зазначену в п.2 цього розпорядження представити в районну державну адміністрацію на розгляд та прийняття рішення про затвердження.

4. Відділу загального діловодства та контролю апарату райдержадміністрації у строк не пізніше п’яти робочих днів після прийняття розпорядження, подати Відділу у Бучацькому районі  Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області завірену копію даного розпорядження для внесення відомостей до Державного земельного кадастру.

 5. Контроль за виконанням даного розпорядження  залишаю за собою.

 

Голова районної державної 

           адміністрації                                                                  В.В.БЕБИХ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема