Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№201-од від 18 травня 2017 року Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 18 травня 2017 року         м. Бучач                                         №201-од

 

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо інвентаризації земельної ділянки

 

 

Розглянувши клопотання ДП «Бучацьке лісове господарство» про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки, яка знаходиться в користуванні ДП «Бучацьке лісове господарство» на території Трибухівської сільської ради (квартал 33, відділ 9,11,12) за межами населеного пункту, керуючись ст.ст.17,122, пунктом 12 «Перехідних положень» Земельного кодексу України, ст.35 Закону України «Про землеустрій», ст.ст.6,21,41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації».

1. Надати дозвіл ДП «Бучацьке лісове господарство» дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки, яка знаходиться в користуванні ДП «Бучацьке лісове господарство» на території Трибухівської сільської ради (квартал 33, відділ 9,11,12) за межами населеного пункту.

2.Замовити технічну документацію в органах, які мають дозвіл на (ліцензію) на виконання таких робіт.

3. Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель подати на розгляд та затвердження у встановленому законом порядку

     4. Відділу загального діловодства та контролю апарату райдержадміністрації у строк не пізніше п’яти робочих днів після прийняття розпорядження, подати Відділу у Бучацькому районі  Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області завірену копію даного розпорядження для внесення відомостей до Державного земельного кадастру.

 5 . Контроль за виконанням даного розпорядження  залишаю за собою.

 

Голова районної державної 

           адміністрації                                                                  В.В.БЕБИХ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема