Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 181-од 04 травня 2017 року Про впровадження щомісячної рейтингової оцінки соціально – економічного розвитку району


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

04 травня 2017  року                              м. Бучач                                                № 181-од

 

 

 

 

Про впровадження щомісячної рейтингової

оцінки соціально – економічного

розвитку району

 

         Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №856 «Про затвердження Порядку та Методики проведення моніторингу та оцінки  результативності реалізації державної регіональної політики», на виконання пункту 5 розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22 лютого 2017 року №96- од «Про підсумки соціально – економічного розвитку області за 2016 рік», розпорядження голови обласної державної адміністрації від
21 квітня 2017 року №222 - од «Про впровадження щомісячної рейтингової оцінки соціально – економічного розвитку районів та міст обласного значення», з метою своєчасного виявлення негативних тенденцій та забезпечення оперативного прийняття управлінських рішень:

1. Затвердити перелік показників щомісячної рейтингової оцінки соціально – економічного розвитку районною державною адміністрацією, що додається.

2. Відповідальним за подання даних, та підготовку короткої  аналітичної довідки про проведення рейтингової оцінки соціально – економічного розвитку Бучацького району  зазначеним у додатку:

1) подавати відділу економічного розвитку районної державної  адміністрації коротку аналітичну довідку  за формою (додається)  в паперовому та електронному вигляді (buchacheconomic@ukr.net) щомісяця  до 20 числа наступного періоду;

2) за результатами проведеної щомісячної рейтингової оцінки забезпечити прийняття ефективних управлінських рішень щодо недопущення негативних тенденцій розвитку за відповідними показниками.

3. Відділу економічного розвитку районної державної адміністрації забезпечити узагальнення поданих матеріалів, підготовку короткої  аналітичної довідки за результатами оцінки аналізу динаміки показників Бучацького району за визначеними напрямками про що інформувати районну державну адміністрацію щомісячно до 22 числа наступного періоду.

4. Контроль за виконанням розпорядження  доручити заступникам голови районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова районної державної адміністрації

 

                            В.В. БЕБИХ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема