Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№176-од від 25 квітня 2017 року Про внесення змін в розпорядження голови Бучацької районної державної адміністрації № 451-од від 31.12.2014р. «Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва »


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 25 квітня 2017 року         м. Бучач                                         №176-од

 

Про внесення змін в розпорядження

голови Бучацької  районної державної

адміністрації № 451-од від 31.12.2014р.

«Про затвердження технічної документації

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

для ведення товарного сільськогосподарського

виробництва »

 

Розглянувши заяву гр.Шпендак Ярослава Івановича (Шпендак С.М. за дорученням) про внесення змін у розпорядження голови Бучацької районної державної адміністрації від 31.12.2014р. № 451-од  « Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва», відповідно до Закону України « Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», Закону України «Про землеустрій»,  керуючись ст.17 та розділ Х Перехідних положень Земельного кодексу України:

1. Внести зміни до розпорядження голови Бучацької районної державної  адміністрації від 31.12.2014р. № 451-од  «Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва», а саме: п.2 слід читати: Передати безоплатно у приватну власність громадянину Російської Федерації Шпендаку Ярославу Івановичу земельну ділянку з кадастровим номером 6121285500:01:001:0223, площею 0,6488 га (рілля). та земельну ділянку з кадастровим номером 6121285500:01:001:0791, площею 0,3603 га (пасовище), що розташовані на території Порохівської сільської ради Бучацького району Тернопільської області

  2. Пункт 3 – залишити без змін.

            3.Відділу загального діловодства та контролю апарату райдержадміністрації у строк не пізніше п’яти робочих днів після прийняття розпорядження, подати Відділу у Бучацькому районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області завірену копію даного розпорядження для внесення відомостей до Державного земельного кадастру.

 4. Контроль за виконанням даного розпорядження  залишаю за собою.

 

Голова районної державної

           адміністрації                                                                            В.В. БЕБИХ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема