Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№173-од від 24 квітня 2017 року Про відзначення в районі Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

      від 24 квітня  2017 року               м.Бучач                        №173-од

 

 

 Про відзначення  в районі Дня памяті

 та примирення і 72-ї річниці перемоги

 над нацизмом у Другій світовій війні

 

   На виконання Указу Президента України від 28 березня 2017 року № 84/2017 «Про відзначення у 2017 році Дня пам’яті та примирення у Другій світовій війні», розпорядження голови облдержадміністрації від 14 квітня 2017 року № 209-од «Про відзначення в області Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», з метою гідного вшанування подвигу ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також утвердження патріотизму та національної гідності, консолідації суспільства:

 

    1. Утворити організаційний комітет з підготовки і проведення заходів в районі з відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у складі згідно з додатком.

   

    2. Затвердити заходи з відзначення в районі Дня пам’яті  та примирення і

72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (далі-заходи), що додаються.

   

    3. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, виконавчим комітетам міської, сільських рад забезпечити виконання заходів, затверджених цим  розпорядженням та про проведену роботу інформувати до 10 травня 2017 року відділ культури, національностей, релігій і туризму райдержадміністрації.

     

 4. Відділу культури, національностей, релігій і туризму  районної державної адміністрації забезпечити координацію роботи щодо виконання заходів та про стан реалізації розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 11 травня 2017 року.

    

    5. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЮ І.О.

 

 

 

     Голова районної

державної адміністрації                                                                В.В.БЕБИХ

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема