Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№103-од від 09 березня 2017р. Про підготовку та проведення в районі Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”


 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 09 березня 2017р.               м.Бучач                                                             №103-од

 

 

 

Про підготовку та проведення

в районі Всеукраїнської

благодійної акції  Серце до серця”

 

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 р. № 1018-р “Про схвалення Концепції Державної цільової соціальної програми “Молодь України” на 2016-2020 роки”, обласної програми “Молодь Тернопільщини” на 2016-2020 роки”, затвердженої рішенням Тернопільської обласної ради від 3 березня  2016 року № 105, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24 лютого 2017 р. № 101-од «Про підготовку та проведення в області Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»», листа Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця” від 19.01.2017 № 19/05, з метою збереження здоров’я дітей, забезпечення їхнього доступу до високоякісних медичних послуг, формування у молоді загальнолюдських цінностей та активізації молодіжного волонтерського руху:

 

1. Провести районний етап ХІІ щорічної Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця” з 9 березня по 9 квітня 2017 року.

2. Утворити робочу групу з підготовки та проведення в області Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця” у складі згідно з додатком.

3. Затвердити заходи з підготовки та проведення в області Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”, що додаються.

4. Відділам освіти, молоді та спорту; культури, національностей, релігій і туризму; Бучацькій ЦКРЛ, закладам охорони здоров’я; районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; виконавчим комітетам міської, ОТГ, сільських рад здійснити реалізацію заходів з підготовки та проведення Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”  та про стан їх виконання інформувати відділ освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації до 19 квітня 2017 року.

5. Відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації забезпечити координацію роботи з підготовки та проведення благодійної акції і про стан виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 25 квітня 2017 року.

 

6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 04 березня 2016 року № 106-од “Про підготовку та проведення в районі Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”.

7. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЮ І.О.

 

 

Голова районної державної

           адміністрації

 

В.В.БЕБИХ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема