Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 156-од від 10 квітня 2017 року Про заходи у зв’язку із 70-роковинами масових депортацій українців з українських етнічних земель під час операції «Вісла»


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                                              РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 10 квітня  2017 року             м.Бучач                             № 156-од

 

      Про заходи у зв’язку із 70-роковинами  

       масових депортацій українців з українських

     етнічних земель під час операції «Вісла»    

 

      Відповідно до постанови Верховної Ради України від 22 грудня 2016 року № 1807-VIII «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2017 році», у зв’язку із 70-роковинами примусових депортацій українців з українських етнічних земель Лемківщини, Надсяння,  Холмщини,  Підляшшя та з метою вшанування пам’яті жертв цього акту:

 

      1.Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів у зв’язку із 70-роковинами вшанування пам’яті жертв масових депортацій українців з українських етнічних земель під час операції «Вісла» у складі згідно з додатком.

 2.Затвердити заходи у зв’язку із 70-роковинами вшанування пам’яті жертв масових депортацій українців етнічних земель під час операції «Вісла» ( далі – заходи), що додаються.   

3.Структурним підрозділам районної державної адміністрації, виконавчим комітетам міської та сільських рад забезпечити виконання заходів, затверджених цим розпорядженням та про проведену роботу інформувати районну державну адміністрацію до 15 травня 2017 року.

4. Відділу культури, національностей, релігій і туризму районної державної адміністрації забезпечити координацію роботи та узагальнення матеріалів щодо реалізації заходів і про виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 20 травня 2017 року.  

        5. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЮ І.О.

 

  

     Голова районної державної

               адміністрації                                                                          В.В.БЕБИХ

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема