Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№140-од від 29 березня 2017 року Про організацію виконання районної програми запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2017-2021 роки


 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від  29 березня 2017  року      м. Бучач                         №140-од

 

Про організацію виконання

районної програми запобігання

соціальному сирітству, подолання

дитячої безпритульності і

бездоглядності на 2017-2021 роки

 

На виконання рішення Бучацької районної ради від 10.03.2017 року             № 276 «Про районну програму запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2017-2021 роки», розпорядження голови облдержадміністрації від 24 січня 2017 року № 34-од «Про організацію виконання обласної програми запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2017-2021 роки» та організації ефективної роботи щодо запобігання соціальному сирітству, реабілітації бездоглядних та безпритульних дітей, розвитку сімейних форм виховання дітей, позбавлених батьківського піклування, бездоглядних та безпритульних, схильних до бродяжництва, реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї:

         1. Службі у справах дітей райдержадміністрації, відділам освіти, молоді та спорту; містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, цивільного захисту та охорони здоров’я  райдержадміністрації, районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Бучацькому відділенню ГУНП в Тернопільській області забезпечити виконання районної програми запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2017-2021 роки (далі Програма).

         2. Виконавцям, зазначеним у програмі, інформувати службу у справах дітей райдержадміністрації про хід реалізації заходів до 05 січня та 05 липня протягом 2018-2022 років.

         3. Службі у справах дітей райдержадміністрації щороку до 10 січня та 10 липня впродовж строку дії Програми інформувати райдержадміністрацію та районну раду про хід її виконання.

         4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 21 грудня 2016 року № 600-од «Про проект районної програми запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2017-2021 роки».

         5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації  ПОГОНЦЯ І.О.

 

 

Голова районної державної

          адміністрації                                                                                   В.В. БЕБИХ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема