Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 138- од від „ 29 ” березня 2017 року Про розроблення детального плану території


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ     

від   29 ”  березня       2017 року        м. Бучач                     №  138- од

 

 

Про  розроблення детального

плану  території

 

Відповідно  статті 10.19,21 Закону України « Про регулювання містобудівної діяльності», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від                    16 листопада 2011 року № 290 « Про затвердження Порядку розроблення містобудівної  документації» , розглянувши клопотання ПП «Галкомсервіс» від 16 лютого  2017 року №  44 , що додається , з метою будівництва та обслуговування базової станції стільникового зв’язку мережі «Київстар» для надання послуг зв’язку населеним пунктам Бучацького району:

       1.      Розробити детальний план території земельної ділянки площею 0.1600 га з метою будівництва та обслуговування базової станції стільникового зв’язку мережі «Київстар», що знаходиться на території Осівецької сільської ради, за межами населеного пункту с. Осівці, Бучацького району .

2.   Замовником розроблення детального плану території  визначити Бучацьку районну державну адміністрацію.

3. Виконавчому комітету Осівецької сільської ради забезпечити організацію та проведення громадських слухань проекту детального плану території відповідно до вимог чинного законодавства.

4. Фінансування робіт із розроблення детального плану території провести за рахунок коштів  із джерел , не заборонених чинним законодавством України.

5. Із метою забезпечення загальної доступності, відділу організаційної роботи, комунікацій з громадськістю та звернень громадян апарату райдержадміністрації  розроблений детальний план території  розмістити на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

6. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства,інфраструктури, цивільного захисту та охорони здоров’я  райдержадміністрації  забезпечити оформлення вихідних даних на розробку детального плану території та розгляд проектних матеріалів у порядку, визначеному чинним законодавством України.

 

  

7. Взяти до відома , що розроблений детальний план території з результатами громадського обговорення підлягає затвердженню  райдержадміністрацією.

         8. Контроль за виконанням даного розпорядження  покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації КУЗЯ І.І.

 

   Голова районної державної

             адміністрації                                                                              В.В.БЕБИХ

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема