Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№139-од від 29 березня 2017 року Про закінчення опалювального періоду 2016/2017 років


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 29 березня  2017 року         м. Бучач                               №139-од

 

 

Про закінчення опалювального

періоду  2016/2017 років

 

 

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», дотримання вимог пункту 7.9.4 Правил  технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 №71, яким  передбачено закінчення опалювального сезону, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує 8 град.С., листа управління житлово-комунального господарства Тернопільської  обласної державної адміністрації від 22.03.2017  №590-01/10 „Щодо   закінчення опалювального періоду”, інших нормативного-правових актів  та враховуючи метеорологічну ситуацію, що склалася на території району:

1. Підприємствам  комунально – побутової сфери, установам та бюджетним організаціям району завершити опалювальний період 2016/2017 року  31 березня 2017 року.

2. Для жителів району, які проживають в будинках та квартирах, обладнаних індивідуальною системою газового – електричного опалення,   завершити опалювальний період 30 квітня 2017 року.

3. У разі погіршення погодних умов та пониження температурних рівнів, продовжити опалювальний сезон у дошкільних навчальних закладах та закладах медичної сфери до 15 квітня 2017 року. 

4. Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації забезпечити проведення розрахунків з підприємствами  надавачами послуг за надані населенню субсидії.

5. Рекомендувати керівникам дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів та лікувальних закладів і музичних шкіл підтримувати учбовий та лікувальний процес у відповідному температурному режимі згідно санітарних норм.

 

 

6. Редакції районної комунальної газети «Нова доба» та районного радіомовлення довести  зміст розпорядження через засоби масової інформації до жителів району.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації КУЗЯ І.І.

 

 

         Голова районної державної

                     адміністрації                                                                    В.В.БЕБИХ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема