Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№102-од від 09 березня 2017 року Про організацію та проведення в районі у 2017 році щорічної всеукраїнської акції „За чисте довкілля”


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 09 березня   2017 року         м. Бучач                           №102-од

 

Про організацію та проведення

в районі  у 2017 році щорічної

всеукраїнської акції „За чисте довкілля”

 

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 р. №777-р «Деякі питання проведення  щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27 лютого 2017 року №110 «Про організацію та проведення в області у 2017році щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля», з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані,  їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування, а також створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення:

          1. Утворити організаційний комітет з проведення в районі протягом березня - квітня 2017 року щорічної всеукраїнської акції „За чисте довкілля” у складі згідно з додатком.

          2.  Затвердити заходи з проведення в районі у 2017 році щорічної всеукраїнської  акції  «За чисте довкілля» (далі – заходи), що додаються.

          3. Зобов’язати відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, цивільного захисту та охорони здоров’я  райдержадміністрації та рекомендувати   органам місцевого самоврядування:

         1) забезпечити виконання комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення і приведення у належний санітарний стан територій населених пунктів району;

         2) провести в рамках проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» 1 квітня 2017 року день благоустрою територій населених пунктів;

         3)  закріпити ділянки автомобільних доріг державного  та   місцевого значення, які проходять по території відповідних рад,  за організаціями, навчальними закладами, мешканцями населених пунктів та сільськогосподарськими  підприємствами  для догляду та прибирання  з дотриманням вимог охорони праці та безпеки руху ( додаток 1).

           3. Виконкомам  Бучацької міської, сільських рад, Золотопотіцької, Трибухівської  об’єднаних громад,   Бучацькій філії «Райавтодор» про стан виконання затверджених заходів інформувати відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства , інфраструктури, цивільного захисту та охорони здоров’я  райдержадміністрації  до   10 квітня 2017 року  за формами 1,2 , що додаються.

            4. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури, цивільного захисту та охорони здоров’я райдержадміністрації  інформувати  про стан виконання затверджених заходів   райдержадміністрацію та  управлінню   житлово-комунального господарства  облдержадміністрації  до 15 квітня 2017 року  за формами 1,2, що додаються.

            5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 24.03.2016 р.№141-од  „ Про  організацію та проведення в районі у 2016 році акції з  благоустрою та озеленення ”.

            6. Контроль за виконанням даного розпорядження  покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації КУЗЯ І.І.

 

 

   Голова районної державної

             адміністрації                                                                              В.В.БЕБИХ

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема