Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 105-од від 10 березня 2017 року Про організацію проведення в районі Всеукраїнського місячника Червоного Хреста України з 20 березня по 20 квітня 2017 року


     

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 10 березня  2017 року        м. Бучач                                    № 105-од

 

 

 Про організацію проведення в

 районі Всеукраїнського місячника

 Червоного Хреста України

 з 20 березня по 20 квітня 2017 року 

 

 З метою привернення уваги суспільства до проблем внутрішньо переміщених осіб  та вразливих категорій місцевого населення, а також  формування громадської думки на користь милосердя, враховуючи постанову Президії Правління Товариства Червоного Хреста України від 15 лютого 2017 року № 5/6 «Про підготовку до проведення Всеукраїнського місячника Червоного Хреста»  на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27 лютого 2017 року №111-од «Про організацію проведення в області Всеукраїнського місячника Червонного Хреста України з 20 березня по 20  квітня  2017 року»:

1. Провести в районі з 20 березня по 20 квітня 2017 року Всеукраїнський місячник Червоного Хреста України під гаслом «Забезпечуючи найголовніше».

2.  Заступнику голови районної державної адміністрації  ПОГОНЦЮ І.О.:

1) взяти на особистий контроль проведення в районі Всеукраїнського місячника Червоного Хреста України (далі місячник);

2) всебічно сприяти проведенню місячника, звернутися до трудових колективів підприємств, установ, організацій усіх форм власності з рекомендацією взяти активну участь в організації збору благодійних пожертвувань, залучити до членства в Товаристві з метою подальшого фінансування спільних гуманітарних програм;

3) спрямувати інформаційно-пропагандистську діяльність на поширення ідей милосердя, гуманності, основних принципів та завдань червонохресного руху, формування здорового способу життя, інформаційне забезпечення цільових програм і пілотних проектів на період місячника;

4) вжити заходів з організації належного фінансування медико-соціальних центрів, кімнат районних організацій Товариства Червоного Хреста України з метою якісного медико-соціального обслуговування малозахищених верств населення району.

3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування району здійснити комплекс організаційно-пропагандистських заходів щодо збору коштів, продуктів харчування, одягу для надання адресної допомоги найбільш вразливим верствам населення, які перебувають на обліку в  районній організації Товариства Червоного Хреста України і територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.

4. Відділам містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, цивільного захисту та охорони здоров’я; освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районній організації Товариства Червоного Хреста України;

1) сприяти роботі медико-соціальних центрів для надання медичної, соціальної та побутової допомоги одиноким громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, переміщеним особам із території проведення антитерористичної операції та з Автономної Республіки Крим;

2) провести, в рамках місячника, у навчальних закладах району    акції щодо популяризації та дотримання здорового способу життя, санітарно-гігієнічних норм поведінки дітей, підлітків та молоді.

5. Відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації спільно з районною організацією Товариства Червоного Хреста України організувати роботу загонів милосердя у навчальних закладах та молодіжних організаціях з метою надання допомоги одиноким громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, переміщеним особам із території проведення антитерористичної операції та Автономної Республіки Крим.

6. Відділу організаційної роботи, комунікацій з громадкістю та звернень громадян апарату районної державної адміністрації, районному радіомовленні, районній газеті «Нова доба» широко висвітлювати хід проведення Всеукраїнського місячника Червоного Хреста України в районі, популяризувати доброчинну діяльність благодійників і партнерів.

7. Про виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 05 травня 2017 року.

8. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 29 березня 2016 року № 153-од „Про організацію проведення в районі Всеукраїнського місячника Червоного Хреста України  з 01 квітня по30 квітня 2016 року”.

9. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступнику голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЮ І.О.

 

 

 

 

     Голова районної державної

               адміністрації                                                                       В.В.БЕБИХ

                                                                                  

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема