Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 93-од від 02 березня 2017 року Про проведення відбору кандидатів для вступу у вищі військові навчальні заклади в 2017 році на території Бучацького району 

                                                   УКРАЇНА

                         БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

                                                 ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 02 березня  2017 року        м. Бучач                                    № 93-од

 

Про проведення відбору кандидатів для вступу у вищі військові навчальні заклади в 2017 році на території Бучацького району

 

На виконання статті 12 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, керуючись статтями 6, 16, 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та відповідно до листа Бучацького районного комісаріату від 18.03.2016 року № 804 щодо забезпечення системи роботи з питань проведення відбору кандидатів для вступу у вищі військові навчальні заклади на території району:

1.                     Затвердити склад комісії попередньої професійної діагностики щодо відбору кандидатів для вступу у вищі військові навчальні заклади, що додається.

2.                     Рекомендувати виконкомам Бучацької міської, Золотопотіцької, Трибухівської громад та сільських рад, керівникам навчальних закладів, підприємств, установ забезпечити широке інформування громадян про умови вступу в вищі військові навчальні заклади.

3.                     Бучацькому районному військовому комісаріату (МОРОЗ Б.В.), відділу освіти районної державної адміністрації (ГАВЛОВСЬКИЙ М.С.):

          1) забезпечити проведення основних заходів щодо якісного відбору кандидатів для вступу у вищі військові навчальні заклади Збройних Сил України та забезпечити реалізацію заходів впродовж березня-травня 2017 року (згідно додатку 1);

         2) забезпечити виконання завдання по відбору кандидатів у вищі військові навчальні заклади згідно розрахунку (згідно додатку 2).

         4. Відділу освіти районної державної адміністрації (ГАВЛОВСЬКИЙ М.С.) забезпечити оновлення наглядної агітації та покращення військово-патріотичної роботи серед учнів випускних класів навчальних закладів району.

    5. Редактору газети “Нова доба”, редактору районного радіомовлення відновити просвітницько-інформаційну роботу про вищі військові навчальні заклади з метою підняття престижу почесного звання офіцера Збройних Сил України.

       6. Головному лікарю Бучацької центральної комунальної лікарні (ЩИГОЛЮ О.О.) на період проведення вступної кампанії, забезпечити проведення медичного огляду кандидатів у ВВНЗ  лікарями – спеціалістами військово – лікарської комісії.

7.                    Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків, координацію дій доручити військовому комісару Бучацького військового комісаріату МОРОЗУ Б.В.

 

        Голова районної

 державної адміністрації                                                                     В.В. БЕБИХ                                                                  
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема