Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№112-од від 17 березня 2017 року Про проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕНЯ

голови районної державної адміністрації

 

від 17 березня  2017 року              м.  Бучач                                             №112-од

 

Про проведення першого туру

Всеукраїнського  конкурсу

„Кращий державний службовець”

 

Відповідно до статей 6 і 39 Закону України “ Про місцеві державні адміністрації”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України  від 19 вересня 2007 р. № 1152 “Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” із змінами та Наказу Національного агентства України з питань державної служби від 15 лютого 2012 року № 29 “Про затвердження методичних рекомендацій щодо організації щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 09 березня 2017 року № 127-од “Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “ Кращий державний службовець” в облдержадміністрації у 2017 році”:

1.      Затвердити :

  1) склад організаційного комітету з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” в районній державній адміністрації у складі згідно з додатком 1;

  2) план заходів з  проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” в районній державній адміністрації у складі згідно з додатком 2.

2. Голові організаційного комітету з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” в районній державній адміністрації ПОГОНЦЮ І.О. забезпечити проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” ( далі - Конкурс) протягом березня-квітня 2017 року.

3. Відділу організаційної роботи, зв’язків з громадськістю та звернень громадян апарату райдержадміністрації (ЯВОРСЬКА Г.І. ) за участю засобів масової інформації супроводжувати інформаційною кампанією хід проведення конкурсу з метою об’єктивного, відкритого доступу до інформації та безпосереднього його відстеження громадськістю.

4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 03 березня 2016 року №  102-од

5. Контроль   за   виконанням   розпорядження   покласти   на керівника апарату районної державної  адміністрації  СЛОБОДЯН М.П.

           

Голова районної державної

         адміністрації                                                                                  В.В.БЕБИХ

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема