Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 78-од від 21 лютого 2017 року Про посилення державного контролю за збереженням лісових ресурсів


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Від 21 лютого 2017 року                              м. Бучач                                     № 78-од

 

 

Про посилення державного контролю за збереженням лісових ресурсів

 

Керуючись статтями 16, 28 Закону України „Про місцеві державні адміністрації” , статтею 31 Лісового кодексу України, з метою посилення державного контролю за збереженням лісових ресурсів, виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25 червня  2015 року № 379 „Про посилення державного контролю за збереженням лісових ресурсів ", з метою збереження лісів на території  району, запобіганню незаконному його використанню та у зв’язку з структурними змінами в райдержадміністрації :

           

1.      Утворити робочу групу із здійснення контролю за використанням та охороною

місцевих лісових ресурсів ,згідно з додатком.

2.      Робочі групі спільно з виконкомами місцевих рад та ДП «Бучацьким лісовим

господарством» (Михайлюк В.М.):

      1) вжити заходів стосовно дотримання суб’єктами господарювання               трудового, податкового, земельного, екологічного та іншого законодавства у сфері лісопильного виробництва, недопущення порушень техніки безпеки та правил експлуатації машин і механізмів, пожежної безпеки при організації діяльності лісопильних і деревообробних підприємств в межах чинного законодавства;

2)      оперативно реагувати на заяви і повідомлення громадян про факти  

 лісопорушення;

      3) забезпечити систематичне інформування населення через засоби масової  інформації, мережу Інтернет щодо збереження лісових ресурсів, недопущення розкрадання і незаконного використання лісів на території  області;

      4) забезпечити проведення постійного відстеження обліку деревини, яка   надходить на переробку до лісопильних та деревообробних підприємств. У  процесі моніторингу особливу увагу звертати на достовірність первинних документів та партій деревини за термінами заготівлі і вивезення,   діаметрами та сортністю. Про виявлені порушення невідкладно повідомляти   правоохоронні органи та Державну екологічну інспекцію в області.

     5) сприяти збереженню лісів та створення нових лісових насаджень  на території району.

     3. Виконавцям розпорядження про хід його виконання інформувати районну державну адміністрацію щокварталу до 05 числа наступного періоду.

     4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 8 липня 2015 року №281-од «Про посилення державного контролю за збереженням лісових ресурсів»

     5. Контроль за виконанням розпорядження  покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації КУЗЯ І.І.

 

 

 

Голова районної державної

        адміністрації                                                                                  В.В.БЕБИХ

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема