Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 87-од від 27 лютого березня 2017 року Про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при районній державній адміністрації


          БУЧАЦЬКА  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від   27 лютого      березня 2017 року                    м.Бучач                        № 87-од      

 

Про координаційну раду з питань

національно-патріотичного виховання

при районній державній адміністрації  

 

Відповідно до статей 6, 13, 22, 34 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Указу Президента України від 13 жовтня  2015 року № 580/2015 “Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на     2016-2020 роки”, постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 р.   № 999 “Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при місцевій державній адміністрації”, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 08 лютого 2017 року № 65-од «Про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при обласній державній адміністрації»:  

 

1. Утворити координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при районній державній адміністрації у складі згідно з додатком.

2. Затвердити положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при районній державній адміністрації (додається).    

3. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації:

 від 07 грудня 2015 року № 539-од “Про районну координаційну раду з національно-патріотичного виховання дітей та молоді”;

 від 21 грудня 2015 року № 580-од “Про затвердження положення про районну координаційну раду з національно-патріотичного виховання дітей та молоді”.

4. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЮ І.О.

 

 

Голова районної державної

            адміністрації                                                                                                   В.В.БЕБИХ

 

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема