Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 64-од від 14 лютого 2017 року Про проект районної програми стимулювання громадян, направлених Бучацьким районним військовим комісаріатом для проходження військової служби за контрактом у Збройні Сили України на 2017-2018 роки


УКРАЇНА

  БУЧАЦЬКА  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 14 лютого  2017 року        м. Бучач                                                  № 64-од

 

Про проект районної програми

стимулювання громадян, направлених

Бучацьким районним військовим комісаріатом

для проходження військової служби за

контрактом у Збройні Сили України на 2017-2018 роки

Відповідно до статті 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України  «Про Державний бюджет України на 2017 рік», Закону України від 21.12.1991 року № 2011-XII «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (зі змінами), з метою матеріального заохочення громадян, які виявили бажання та відібрані Бучацьким районним військовим комісаріатом для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України в 2017 – 2018 роках :

1. Схвалити проект районної програми стимулювання  громадян, направлених Бучацьким районним військовим комісаріатом для проходження військової служби за контрактом у Збройні Сили України на 2017-2018 роки  (далі  - проект програми), що додається.

       2. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації подати в установленому порядку проект програми на розгляд чергової сесії  Бучацької районної ради відповідно до вимог регламенту районної ради.

       3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на  першого заступника голови районної державної адміністрації КУЗЯ І.І.

 

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                                     В.В. БЕБИХ

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема