Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 47-од від 02 лютого 2017 року Про організацію виконання районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2018 роки


 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від  02 лютого 2017 року      м. Бучач                         № 47-од

 

 

Про організацію виконання районної

програми забезпечення житлом

дітей-сиріт і дітей, позбавлених

батьківського піклування, та осіб

з їх числа на 2016-2018 роки

 

 З метою виконання рішення Бучацької районної ради від 18 грудня 2015 року №16 „ Про районну програму забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2018 роки” та забезпечення належного захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа:

1. Службі у справах дітей районної державної адміністрації здійснити виконання районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2018 роки (далі - Програма).

2. Виконавцям, зазначеним у Програмі, інформувати службу у справах дітей райдержадміністрації про хід реалізації заходів до 5 січня та 5 липня протягом 2017-2019 років.

3. Службі у справах дітей райдержадміністрації щороку до 10 січня впродовж строку дії Програми інформувати районну державну адміністрацію та районну  раду , про хід її виконання, а також щороку до 10 січня забезпечити подання звітності про виконання програми у відділ економічного розвитку  райдержадміністрації.

 4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 30 листопада 2015 року № 525-од „ Про проект районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2018 роки”.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження доручити заступникові голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЮ І.О.

 

       Перший заступник голови

 районної державної  адміністрації                                                  І.І. КУЗЬ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема