Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№53-од від 10 лютого 2017 року Про схвалення проекту районної програми сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території Бучацького району на 2017-2021 рокиУКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ,10 лютого 2017 року           м. Бучач                                 №53-од

Про схвалення  проекту районної

програми сприяння поліції у підвищенні

рівня безпеки громадян на території

Бучацького району на 2017-2021 роки

 

           Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про Національну поліцію», Постанова Кабінету Міністрів України «Про утворення територіальних органів Національної поліції та ліквідацію територіальних органів Міністерства внутрішніх справ», з метою підвищення рівня правосвідомості та обізнаності населення щодо можливості отримання якісних поліцейських послуг, створення умов власної безпеки громадян за місцем проживання, сприяння припиненню правопорушень, захисту власності та безпеки здійснення підприємницької діяльності:

           1. Схвалити проект районної програми сприяння поліції у підвищенні безпеки громадян на території Бучацького району  на 2017-2021 роки (далі – проект програми), що додається.

2. Відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації подати проект програми на розгляд чергової сесії районної ради відповідно до її регламенту.

3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації при затвердженні даної програми  на сесії районної ради передбачити кошти на виконання заходів програми.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження  залишаю за собою.

 

 

        Перший заступник голови

районної  державної адміністрації                                                         І.І. КУЗЬ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема